Lora

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Bőrtípus:   Normál

Brigi19

2013. május 22.

Régebben használtam, de zsírosodott tőle a bőröm és fénylett, a púder sem segített túl sokáig. Emellett mindig csíkos lett tőle az arcom, pár hónap után pedig mintha vizesedett volna, és a festék szinte kivált belőle. Egyszóval NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Lina14

2013. május 12.

nem volt tartós, fedése gyenge volt, nehéz volt kenni, pattanásokat okozott. az illatát ne is firtassuk, az is borzalmas volt.... egy kanyi fillért sem ér meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

bobika94

2013. május 10.

hát én sztem hülye voltam, amikor megvettem.. legnagyobb tudathasadásomba dobhattam a kosárba. először is azért vettem meg, mert nem volt sok pénzem normális alapozóra, és egy ismerősöm szerint jó kis alapozó (aha, ÚGY jó, ha valami márkás kőpúderrel használja az ember :PPP.........................) De egymagában semmit nem ér. Túl olajos, amitől még több lett az átlagnál is a pattanásom (és pont azért vettem, hogy a minimális bőrhibámat elfedjem, de ehelyett még rosszabb lett :'((......). És még a pirosságot sem tüntette el... SEMMIT NEM FED, nagyon folyékony... mintha színezett krém lenne.. tényleg egy nagy 0 az egész. Nincs belőle semmi. Vettem hozzá lora kőpúdert, amivel minimális matt hatást el lehetett érni, de akkor se ért túl sokat...
Csak is kizárólag akkor érdemes megvenni, ha van egy baromi jó, márkás kőpúderetek (amivel jól lehet fixálni alapozót!!!!), és nem akartok sokat költeni folyékony alapozóra... ebben az esetben érdemes csak megvenni ezt.
De amúgy 1 csillagot sem ér meg........... Nagy csalódás volt....................

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

abbey94

2013. május 9.

borzasztó...nagyon zsírossá teszi a bőrömet..nehéz vele dolgozni és hamar el is tűnik az arcomról..kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

adri97323

2013. április 9.

Olyan mintha én kotyvasztottam volna itthoni alapanyagokból egy alapozó szerűséget. Az illata érdekes, de nem illik alapozóhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 9.

a.szabina

2013. március 1.

Nem méltó az alapozó névre, még az illata is szörnyű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Nem méltó az alapozó névre, még az illata is szörnyű.

fanny---

2013. február 18.

Ez az alapozó, már ha lehet annak mondani,rettenetes. Alig lehet felvinni,foltos, olajosodik,a színét nem lehet eltalálni,nagyon természetellenes,és az illata is rossz. 300 Ft-ért vettem de sajnálom,hogy kiadtam rá azt a pénzt,jobb lett volna ha ennyiért temperát veszek,az is jobban fed :) Nálam a kukában landolt azonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

bettuska

2013. február 18.

Hát ez egy lyukas fillért sem ér. Szörnyű. Inkább veszek egy drágább, és jó minőségű alapozót, mint bármikor máskor ezt a borzalmat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

rebibaba

2013. február 10.

ez valami fertelem . senki ne vegye meg , akibe szorult némi jószándék saját maga iránt . nem érzékeny a bőröm , de 3 nap után pattanásos lettem tőle és hámlottam . nem a márkát akarom lehúzni , mert a rúzsuknak és egy spiráljuknak elégedett használója vagyok , de ez a kotyvalék tényleg durva .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

fedorjudit1214

2013. február 4.

Nem fed semmit, zsírosít, elmászkál. Eltömîtette a pórusaimat. Kb. a háromnegyed tubus megvan, azóta sem használtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0