Lora

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Dottus

2013. január 17.

Fúj,fúj,fúj,fúj!
Ez egy színes trutyi csak :S
Kezdjük ott, hogy szerintem túl vizes... aztán semmi tartóssága... de milyen tartósságot várok, mikor alapból nem fed?! Mert mondom, tisztára vizes... Az arcomat szárítja, T vonalban meg pattanásaim lettek tőle, egyáltalán nem jó :S
A szemfestékek meg a pirosító, szájfény lehetnek gatyik... de azért az alapozó legyen jóminőségű, egész nap azon keresztül veszi a bőrünk a levegőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Fúj,fúj,fúj,fúj!
Ez egy színes trutyi csak :S

Mossyka

2013. január 13.

Rettenet! A szaga a Chemotox-ra emlékeztet a fedése zéró, ráadásul teljesen narancssárga a legvilágosabb szín is. Az én bőröm zsíros de amikor az arcomra kentem olyan volt mintha +2 kiló disznózsírt kentem volna magamra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

chatnoirrr

2013. január 13.

Hát ez valami borzasztó, nem is tudom, hogy gondolhattam ezt :D Büdös, híg, semmi fedése és színe nincs, egy idő után morzsolódik, furcsa tapintású lesz a bőröm, illetve nem is tartós. Ráadásul ezek az összetevők...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Lavínia

2012. december 12.

Semmit se fed és nagyon olajos lett tőle a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Semmit se fed és nagyon olajos lett tőle a bőröm :(

kriszti.07

2012. december 4.

Iszonyú rossz, a barátnőmnek van, és én szoktam általában sminkelni buli előtt. Egyáltalán nem fed, nem lehet eldolgozni, nagyon gagyi az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

virike9

2012. október 25.

másfél éve kb. nyáron voltam egy tehetséggondozó táborban használtam ezt az alapozót, mert otthon hagytam a sajátomat és a barátom eljött hozzám szülinapom alkalmából és gyorsan kellett valami és a szobatársamnak ilyen alapozója volt. Hát nem tudom... Lorás dolgokkal úgy vagyok, hogy 1-2 termék még oké, de a teljes arcomra kenni... jobb híján viszont muszáj volt. Sajnos nem csalódtam... Az alapozó elég furcsa állagú volt, az illata nekem abszolút nem tetszett... sárgás árnyalatú a színe és nincs fedése, én ragacsosnak éreztem a bőrömet tőle... Később itthon bementem a 290-es boltba és csekkoltam a többi színt is és azok is mind sárgásak szerintem... Én nem tanácsolom megvenni ezt az alapozót :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

cunuuu

2012. október 24.

Talán három napot használtam, míg nemvettem másikat. Igazából nekem nem a fedésével van problémám, sokkal inkább a maszk érzettel, amit ad nekem. Szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

addiction

2012. október 8.

Mivel a bőröm nem pattanásos és nagyjából egységes, így nekem ez nagyon jó alapozó. Egyedül a karkákkal nem voltam megelégedve és vettem ugyanilyen (igen, azt hiszem Lora volt az is) korrektort. a kettő együtt nagyon jó, nekem pont elég. :) Az árát simán megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Xandra

2012. október 1.

Nem fed semmit, csak összepacsmagolja az arcomat. Az illata egyedül ami jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Nem fed semmit, csak összepacsmagolja az arcomat. Az illata egyedül ami jó.

kazlas

2012. augusztus 21.

Az árnyalatok közt egyet sem leltem, ami megfelelt volna, csak olyat, ami megközelíti a bőrömét. Nem fed szerintem egyáltalán, a tükrös kőpúdert használtam mellé, úgy tűrhető volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0