Lora

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jelzőlámpa

2012. augusztus 16.

háát nagyon imádom! a színe teljesen megegyezik a sápadt arc színemmel, árához képest tartóssága kitűnő, nekem picit hidratálja is az arcbőröm,talán 350 Ft volt de olyan picike:( illata is nagyon kellemes fedése minimális de nekem ez pont elég mivel nem rendelkezek MOST bőrhibával :) biztos hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Jelizz

2012. július 16.

Nagyon sárga minden árenyalata! TARTÓS ÉS FINI AZ ILLATA MEG OLCSÓ, DE SEMMI TÖBB!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

falatka18

2012. május 30.

szerintem nem fed semmit... olyan mintha nem lenne semmi sem a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

szerintem nem fed semmit... olyan mintha nem lenne semmi sem a bőrömön.

barbee77

2012. április 13.

Azért kap csak 3at,mert van nála rosszabb is. Az illata tényleg jó,de egyébként másban nem nagyon jeleskedik. Nem fed,kenődik,folyik,elég halovány teljesítmény. Púderrel elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

fatime

2012. március 17.

Magam sem tudom hogy mit vártam tőle mikor megláttam az eurós bolt polcán, de megvettem. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen illett a bőrömhöz, olcsó is volt. Sajnos az illata nekem nem tetszett, egyszer-kétszer használtam de kipirosodott, égett az arcom tőle így elajándékoztam. De ahhoz képest hogy milyen olcsó nem rossz alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

zsoxcore

2012. március 17.

Két árnyalatom is van belőle. Egy 'téli/tavaszi/őszvégi' (13-as árnyalat) és egy 'nyári' (14-es). Nem mondom, hogy a legtökéletesebb a fedése, egynek nem rossz. Az illata tényleg fincsi.

Bibi

2012. március 12.

Az árát tökéletesen megéri, de van egy rossz hírem. Az a kellemes illat sajnos nem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Odil

2012. március 12.

A legvilágosabb sokkolóan megegyezik a bőrszínemmel, így nem tudtam otthagyni. Az illata valóban finom, a fedése elég enyhe, de éppen ettől természetes. Attól a második helyen lévő piros cucctól tartok, és azt vettem észre, hogy egy kicsit (tényleg kicsit) szárít, azonban ha előtte arckrémezek, semmi baj nincs. Nem csodaszer, de tartós és kellemes, ilyen ár-érték arány pedig ritkaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

esztycske

2012. március 11.

Gondoltam megér egy próbát, mert sok Lora terméket dicsértek már nekem, de erről sok jót nem tudok mondani. Talán egyedül az illatát, az tetszik. Amúgy fedése nincs sok, hihetetlen foltos lesz a bőrön, pedig próbáltam ecsettel és kézzel is. Ahogy végigsimítok az arcomon, elkezd lehámlani róla, szóval nem jön be. De szagolgatni jó lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0