Love Beauty and Planet

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Testápolók

"Vegán testápoló a ragyogó és puha bőrért. Keltsd életre bőröd a murumuru vajat tartalmazó testápolónkkal. Fedezd fel a kényeztető rózsaolaj illatát és tapasztald meg a hidratált bőr csodás érzését."

Love Beauty and Planet Testápoló és Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
Ár: 3000ft , Eladó: gundaaniko
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előreutalás esetén Foxpost
Dancyy

2019. március 12.

Tesztelésre nyertem!
Aki szereti a rózsa illatot, az egyenesen imádni fogja.
Szuper pumpás kiszerelése könnyűvé teszi a mindennapos használatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Tesztelésre nyertem!
Aki szereti a rózsa illatot, az egyenesen imádni fogja.
Szuper pumpás kiszerelése könnyűvé teszi a mindennapos használatot.

Dius89

2019. február 23.

Tesztelésre kaptam szintén. Sajnos nekem nincs ennyire pozitív benyomásom a termékről, nem tudom, lehet, hogy az enyém nem jó?! Sajnos nekem az illata túl erős, túl sok parfüm van benne, ami már kellemetlenbe csap át, amikor az egész testemre használom. Nekem nem is szívódik be olyan könnyen és utána is egy fura, filmes réteg marad a bőrömön. Használgattam rendszeresen, de nem láttam hatását, ezért kénytelen voltam a jelenleg nagyon száraz bőrömre mást használni. Az egyetlen pozitívum számomra a csomagolása, praktikus a pumpás kiszerelés. Elég nagy flakon, sajnálnám kidobni, majd tavasszal elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Gina77

2019. január 8.

Tesztelésre kaptam, de annyira tetszett hogy a tusfürdőjét is megvettem. Nagyon praktikus,hogy pumpás kiszerelés. Én nem vagyok oda a rózsa illatért,de ez nem az a tipikus nyanyás rózs illat, konkrétan engem nem emlékeztet rózsára egyáltalán. Egy kellemes éseskés fűszeres illat szerintem.
Egy nagyon gazdag, mégis gyorsan beszívódó krém. Mikor zuhanyzás után kenem magam, az egész szobábán lehet érezni az illatát (igaz én ugye a tusfürdővel együtt használom )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

GeoNautic

2018. december 31.

Együtt használom a tusfürdőjével, mindkettő max csillagos nálam. Már a tusfürdő is bevonja a bőröm egy ápoló réteggel, aztán bekenem ezzel a testápolóval, és túl azon, hogy szerintem fantasztikus az illat, és viszonylag hosszan meg is marad, nekem abszolút elég ennyi ápolás, nem érzem, hogy száraz maradna a bőröm, sőt, azt tapasztalom, hogy imádja ezt a terméket. Egész biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

kalen

2018. december 30.

Tesztelésre kaptam. Egy nagyon jól beszívódó, könnyű állagú testápoló. Kissé erőteljesebb rózsa illatot vártam, eléggé visszafogott. Jól hidratál, de inkább normál bőrre lenne ideális. Kifejezetten száraz bőrre való a csomagolása szerint, de annak kevés szerintem, főleg így télen. De tavaszi, nyári időszakban ideális. A kiszerelése is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

rozsaverocska

2018. december 20.

Hamar beszívódik, hidratál, bár, nagyon száraz bőrre nem ajánlanám. Az illata nekem nagyon tetszik, kellemes púderes és sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Szisszka

2018. december 18.

Tesztelésre kaptam, nagyon köszönöm! 1 hete használom és bizton állítom, ez életem legjobb testápolója. Nem vagyok nagyon száraz bőrű, inkább csak a téli időszakban. Eddig akármit próbáltam minden márka testápolóját utáltam mert viaszos (vagy zsíros-ragacsos) réteget hagyott maga után, szinte lezárta a bőrömet és erre úgy reagált a testem, hogy elkezdett fűteni, izzadtam és kellemetlenül éreztem magamat. Na ennél ilyen bajom nincs. Pikkpakk beszívódik, nem hagy nyomot maga után, tehát nincs ragacs, nincs zsíros érzet, egyszerűen csak hidratál és kész! Én az illatát imádom!!! Biztosan újra veszem!!! Ezerszer jobb mint bármilyen nagy márka krémje (Dove, Nivea stb).
Talán annyit még megjegyeznék, hogy nekem a kicsit száraz bőrömre tökéletes, ha valakinek nagyon száraz bőre van lehet, hogy kevés lesz neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

franciskanoragal91

2018. december 9.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Bűnös vagyok abban, hogy eddig sajnos ritkán használtam testápolót. Ez főleg két dologból adódik - egyrészt elég érzékeny a bőröm, és a nagyon színes, illatos, mindenféle adalékos dolgoktól kiszárad és viszketni kezd a bőröm, másrészt pedig nem szeretem a zsíros, "ragadós" érzést, amit sok krém hagy maga után.
Kb. 3 napja használom ezt a testápolót, és a bőröm nem jelzett semmiféle problémát, kellemes hidratál, jó az illata. Nem hagy zsíros érzetet maga után, nem beszélve arról, hogy az adagolója szuper praktikus :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Tesztelésre kaptam a terméket.

hgabi

2018. december 9.

Tesztelésre kaptam a terméket, és meg vagyok vele elégedve. Az illata elsőre picit fura, de kellemes volt nekem ( nem annyira szeretem a fűszeres illatokat ) . Az állaga jó, könnyen beszívódik, nem is kell belőle sok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Elkofen

2018. november 19.

Én is a Joy napok alkalmával vettem, mert így kedvező összegből kijött ez az óriás kiszerelés. A flakonból jobban tetszett az illata, de azért felkenve is kellemes. Ez nem édes, fűszerezett rózsa, de nem is öregnénis, ódivatú rószaolaj szag. Szerintem friss, frissen vágott, zöld (talán furán hangzik) illatú rózsa ez. A szép virágos, pink flakonja fogott meg, mert mostanában a zord időjárás beköszöntével kiújult a rózsamániám.
Az összetevők jók, de még így is lehetne szebb az INCI. Újrahasznosított műanyagból készült a csomagolás, ez szuper. Ma már lehetőleg minden anyukának és fiatalnak környezettudatosan kellene vásárolni. Persze ha lehetséges.

Az én bőröm szereti és szépen felszívódik. Mondjuk eleinte picit lassan, de aztán maradéktalanul becuppantja a bőröm. Nem hagy ragacsos utóérzetet és közepesen tartós az illata a testemen.
A testvaját is megvettem kézkrémnek, de azt még nem próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

A testvaját is megvettem kézkrémnek, de azt még nem próbáltam ki.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.