Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

🍫Lovely Chocolate Bronzer, Milky chocolate színben 800Ft
Ár: 800 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: Párszor használtam, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
700 Ft+posta! Lovely Chocolate Bronzer
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás, posta
erdelyim

2018. január 24.

Sokáig az N.Y.C. bronzosítóját haaználtam, majd miután azt kivonták a forgalomból és el is fogyott, így áttértem egy másik bronzosítóra, de már az is fogyóban volt.
Nézegettem, hogy milyen legyen az utánpótlás, de nagyon féltem, hogy rosszat választok és narancssárgás lesz... az itteni vélemények alapján megvettem ezt, és valami isteni! Gyönyörű színe van, nem narancsos és szépen is lehet építeni a bőrön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Netta97

2018. január 18.

Nagyon szuper csomagolása van és csokiillata van ami, csak a dobozban érződik, ecseten már nem. A használata is egyszerű, könnyű felvinni nem porzik, szóval összességében elég jó kis termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Julcsiturkyy

2017. december 28.

Kedvenc bronzosítóm. Mindennapi sminkhez tökéletes. Nem hivalkodó.Az illata számomra mennyei.Tökéletes!!!!

update.
Azóta beszereztem a physicans formula butter bronzerjét, ami átvette az első helyet a lovely elől.
Ezt már inkább kontúrozásra használom. No makeup napokon használom leginkább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

update.
Ezt már inkább kontúrozásra használom. No makeup napokon használom leginkább

WaterLily

2017. december 26.

A Milky chocolate az enyém és egészen klassz a színe az én falfehér bőrömre. ugyan nem vagyok valami ügyes a bronzosításban, de ezt enyhén felütögetve az arcomra nagyon tetszik a végeredmény. Aki olyan béna, mint én, ajánlom gyakorlásra, nem porzik, nincs benne csillám, ami elmászhatna az arc legkülönbözőbb részeire. :D
A csomagolása a legjobb az egészben, nagyon igényes és ötletes. Az illata inkább emlékeztet gombapörköltre, mint csokira, de ez nyilván nem a termék hibája, hanem az én szaglásomé :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

nkatika

2017. december 11.

A legcsodásabb matt hatású bronzerem! Én magam az illatát csak a dobozkájában érzem, ecseten már nem. S-alakú kontúrecsettel tudom a legtökéletesebben applikálni, így nem is hullik. Tartósságát tekintve nem kiemelkedő, inkább azt emelném ki, hogy "szépen kopik", nem gyűlik meg az arcon, nem áll csomókban össze. Alapozóra és BB-re is szépen tapad. A tetejére egy fixáló púdert szoktam még dobni kabukival, amolyan leheletnyit. Kontúrnak is megfelel az én bőrömre, így télen-nyáron tudom hordani a szép színt, ami szerencsére nem üt át narancsosba. Nem tolakodó, finom szín. Klassz a mágneses dobozkája, szerintem igazi luxusérzést nyújt a használata, holott csak egy kartonpapír. Nem táskábadobálós így, de ha reggel felviszem, nap végére már nem is hiányzik :)
Szép volt, Lovely!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Szép volt, Lovely!

truska

2017. december 9.

Tökéletes matt bronzosító. Nekem a világosabb van meg, de mivel nagyon fehér a bőröm ezért így csak nagyon vékony rétegben tudom felvinni. Az illata nem szerintem nem erős, nem is émelyítő, a csomagolása pedig írtó praktikus és strapabíró. Maga a termék nagyon tartós, egyáltalán nem okozott sem pattanásokat, sem semmilyen irritációt. Gyakran szemhéjpúder helyett is ezt használom. Mondanám, hogy újravevős, de mindennapi használat mellett sem tudom elképzelni, hogy elhasználjam a teljes adagot egyhamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Hencs

2017. november 15.

Eddig Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púdert használtam bronzosításra és kontúrozásra. Nagyon szerettem és napi szinten használtam kb. két éven át, még mindig sok volt benne amikor apró darabokra tört egy nyaralás során. Úgy gondoltam, hogy kipróbálok valami mást és erre esett a választásom alapos keresgélés után. Én a Dark Chocolate árnyalatot vettem meg a kreol bőrömre és úgy érzem jól döntöttem, mert egész nap fent van, szép a színe ami építhető is. Kilenc grammos a kiszerelés ami ugyancsak hosszú ideig elég lesz. A csomagolása extra cuki mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

ftmea13

2017. október 29.

Mivel megszüntették a kedvenc bronzosítom, így kénytelen voltam egy újat beszerezni. Nagyon szeretem ezt is, nagyon jó textúrája van, szépen lehet vele dolgozni, nem lesz sárga, vagy épp maszatos hatása, és szépen lehet építgetni is, aki erősebbet szeretne, de mégis szolid számomra a matt hatás miatt. Egyben pedig tartós is, egyáltalán nem tűnik el, órák után is látom, hogy ott van. Eddig nagyon jól szerepel számomra. Egyetlen gondok az illatával van, ez a csoki, bár az elején nem tetszett, most már megbarátkoztunk, de nem leszünk kibékülve sose, viszont hála Isten az arcomon ezt sose érzem, csak használat, sminkelés közben, ettől függetlenül kiváló! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

cooleva

2017. szeptember 29.

Én is akciósan szereztem be, nem bántam meg! Szép, természetes hatása van, könnyű szétdolgozni és tartós. Tényleg tudnak valamit Lovely-ék! ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

SMH

2017. szeptember 29.

Régóta szemeztem ezzel a bronzosítóval,d e meg akartam várni, hogy Rossmannban 25% kedvezmény legyen a Lovely termékekre. És erre fél évet kellett várnom, (azóta persze 2× is volt akcióban) persze nem volt rá égetően szükségem, így ki tudtam várni. Tényleg jó kis termék, igazából teljes áron is megérte volna megvennem, de idén igyekszem kevesebbet költeni sminktermékekre...
De hogy a termékről is mondjak valamit; finom édes süteményes illata van, az állaga megfelelő, nem poros, szépen fel lehet vinni, könnyű eloszlatni. Mióta megvan, azóta csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol