Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

🍫Lovely Chocolate Bronzer, Milky chocolate színben 800Ft
Ár: 800 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: Párszor használtam, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
700 Ft+posta! Lovely Chocolate Bronzer
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás, posta
fuufanni

2017. május 21.

Nagyon kellemes kis bronzosító! Jól pigmentált, könnyű eldolgozni, és pont olyan csoki szaga van mint a bourjois bronzernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Candy21

2017. május 10.

Imádom nagyon jó ez a bronzer végre egy árnyalat ami nem sárga hanem szép hideg tónusú és tartós is nekem egy munka napot kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

blondeowl

2017. május 4.

Nagyon vártam már, hogy itthon is kapható legyen, szép hideg tónusú, matt bronzosító (dark chocolate). Imádom az illatát, és ez a csokis külső... Levett a lábamról, nagyon megszerettem, közepes tartósságú, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

thajni

2017. április 12.

A k-lips óta a lovelyt elsőként nézem meg a drogériában. Épp bronzosítót kerestem ezért vettem meg. Világos a bőröm, de mivel több rétegben kell felvinni hogy elérjem a kívánt sötétséget ezért a sötétebbet vettem meg. Nagyon süti szaga van. :D Engem nem zavar, még csak a kezemen próbáltam ki, szappanos vízzel gond nélül lejött ezért 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

random

2017. április 3.

A cuki csomagolás fogott meg. Sajnálom hogy nincsen teszter, így csak az eszemre hallgattam, ami azt súgta: "ha alapozóból mindig a legvilágosabb kell, akkor ebből sem a sötétebb". Szóval a Milky jött velem. Illata édes, csokis sütis, állaga kemény, de nem poroz nagyon. A színe elég halvány, de nem narancsos, én kicsit hűvös tónusúnak látom. A pan-ben csillámosnak tűnik, de felvive egyáltalán nem látok csillámokat, szép matt. Szépen el lehet dolgozni ecsettel, nem foltosodik. Eddig szép munka =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

fairynorah

2017. március 31.

Világos bőrűeknek mindenképpen megér egy próbát,nagyon természetes színe van, valóban nem narancsos (milky chocolate). A rizspúdert is megvettem, és a kettőnek az illata együtt azért erőteljesen orrbavágó-pedig én imádom az édes,sütis illatokat! :D Az arcon Pink Sugar-szerű illatuk van-legalábbis én egyből erre asszociáltam a reggeli kómában :D szerencsére a nap folyamán ez már nem érezhető. Tartósnak tűnik, ár-érték arányban csillagos 5-ös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

rnikolett

2017. március 21.

Nekem nagyon be vállt.Matt,tartós,nem narancssárga, és csoki ( bár inkább olyan vaníliás) illatú.Nap végére nem tűnik el.Szuper! : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

nicolebunny

2017. március 21.

Csokimániásoknak alapdarab!! :) Hát ezt mikor megláttam a rossmannban, nem bírtam otthagyni. Kis mágneses tokban van, enyhe csillámos púder, nagyon szép visszafogott az arcomon. Nagyon természetes kontúrt lehet vele csinálni, azonnal szerelmes lettem 😍❤ gyönyörűen fentmarad nap végéig, mondjuk az alapozóm is tartós. Aki teheti csapjon le rá!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol