Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

🍫Lovely Chocolate Bronzer, Milky chocolate színben 800Ft
Ár: 800 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: Párszor használtam, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
700 Ft+posta! Lovely Chocolate Bronzer
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás, posta
Korita

2019. július 25.

Imádom! Nem foltosodik, könnyen felvihető, sokáig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Imádom! Nem foltosodik, könnyen felvihető, sokáig elég!

Mana1972

2019. július 18.

A Krémmánián olvastam róla. Kicsit félve vettem meg a kedvező ára miatt, de nem csalódtam benne. Már néhány hónapja megvan, nagyon szeretem. Diszkrét, de mégis látható az arcomon. Néha a szemhéjamra is ezt teszem. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Én szeretem, ez az első bronzerem. A legvilágosabb árnyalat van meg (toffe), bár a bőröm nem annyira világos, de én szeretem ezt a színt, nagyon szép és természetes hatást lehet vele elérni. A csomagolása is nagyon szép. Az illata nekem annyira nem tetszik, de nem nagyon zavaró, kezdek megbarátkozni vele. Összességében szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

kdorottya03

2019. július 15.

Regota szerettem volna egy ilyen “csoki” pudert illetve ilyen karton csomagolasu termeket, amik nagyon tetszenek (Misslyn van tele ezekkel, mindig orakig nezegetem:)) es itt pedig a ketto egyben volt. Az itteni velemenyek utan mar biztos voltam benne, hogy beruhazok egyre.;) Azt kell mondjam nagyon jol tettem! Tenyleg matt marad, konturozasra is szuper, az illata nekem tetszik, de egyebkent hamar elillan. Az osszetevoi es ara is verhetetlen!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Petruck

2019. július 4.

Pár hete használom de nagyon megszerettem. Nem porol, nincs narancsos beütése és nagyon lassan is fogyik nekem. Újra fogom venni ha elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

szilvike94

2019. július 4.
2 éve írtam hozzá először véleményt ugyan így nyáron. :-)))
Visszatérő kedvencnek mondanám, a minap a fiók mélyéről került elő. Valamiért a Physicians Formula Butter bronzerét nagyon narancsosnak találom mostanában magamon, így az alap készletemben levő bronzert (amit reggel mindig előveszek sminkeléshez) erre cseréltem le. Még mindig nem
okozott csalódást. Az illata is még mindig isteni.

2017. július 3.
Isteni ez a bronzosító, imádom az illatát, viszonylag tartós is rajtam, ami egy csoda mivel én sokat támaszkodok az arcomon. A milky chocolate árnyalat van meg, nem vagyok az a túl barna lány de nem is az a hullafehér, szóval az árnyalat is szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Szerintem aki szeretne egy jó bronzosítót a nyárra az nyugodtan ruházzon be rá nem fogja megbánni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

2019. július 4.
2 éve írtam hozzá először véleményt ugyan így nyáron. :-)))
okozott csalódást. Az illata is még mindig isteni.

2017. július 3.

Hplusz

2019. június 6.

Csalódtam ebben a termékben, a vélemények alapján sokkal jobbra számítottam. Elég kemény maga a termék textúrája, így pár használat után már az a bizonyos filmréteg alakul ki a tetején, amit állandóan kapargatni kell. Ilyen volt nekem régen az NYC mozaik bronzere. A végén annyit kapargattam hogy széttört az egész, és kidobtam, nem akartam vele tovább bajlódni.
A csomagolás szupi, illatát én nem érzem zavarónak, minimális illata van, és a színe is nagyon jó . (Hasonlít az I heart make up csokis csomagolású bronzeréhez. ) És nem utolsó sorban azt sem bánnám ha foltmentesen el lehetne dolgozni. Nem tudom meddig fogom használni, újravenni biztos hogy nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

zsuzsakobli

2019. május 30.

Imádom, két árnyalatban van meg (Milky, Toffee), tökéletes színek az én bőrömhöz. Nem sárgít, szépen eldolgozható, építhető, mióta megvannak, a szemhéjamra is sokszor ezt kenem sietős reggeleken. Egész nap tart, ha elfogy, biztos újraveszem. Egyedül az illata nem tetszik, nekem túl csokis, édes, de pár perc alatt eltűnik, vagy megszokja az orrom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

lareina

2019. április 16.

Ahogy telik az idő valami mindig változik a smink rutinomban hol a trendek miatt hol az ízlésem miatt. Pár éve még agyba főbe nyomtam a Kim Kardashian kontúrt, kontúr,bronzer,pirositó, highlight. Mostanra a pirositó teljesen száműzve lett az arcomat sem kontúrozom a hajvonalamtól az orromon át a nyakamig mindenhol. Pici az arccsontra és a homlokra és kész. A szememre is használtam már gyors 10 perces reggeli sminkhez a mélyítővonalba. Bronzosítónak nekem túl matt viszont szépen visszaadja az arc árnyékait, én elégedett vagyok a színekkel legalábbis hozzám bőven passzolnak. Kb minden nap használva minimum egy évig elég (!) még az a darab is megvan amit akkor vettem amikor először kijött és chocolate lovers néven futott. Drogériás viszonylatban sokkal jobb(legalábbis nekem) mint a PS butter bronzer. A mark jacobsot nem tudja felülmúlni(szintén kb egy évszázadra elég viszont nagyon nem olcsó) de nekem megér 5 csillagot mert: filléres tétel, sokáig elég, nem kopik, nem foltos, nem narancssárga, szükség szerint építhető és tartós is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

SminkesAnyuci

2019. március 30.

UPDATE

A sminkelési rutinomból kikerült a kontúrozás és a bronzosítás is (sokat fogytam és megváltizott az arcom, csontosabb lett), csupán a hajtőhöz szoktam bronzizni egy kicsit, ééés SAJNOS észrevettem, hogy mindig az ezzel a termékkel bronzosított területen több a pattanásom........... Új terméket kell keresnem ehelyett, de elhasználom mert sietős napokra jó a mélyítővonalba, ott semmi gondot nem okoz. Ötből háromra lecsillagozom, eme kiábrándító felismerés után.

2018.aug.12.
Toffee Chocolate árnyalatot használom, nekem nagyon bevált, szép matt, nem narancssárgás a bőrömön, és a téli és nyári színemhez is passzol. Könnyen túlzásba lehet esni vele, de minden nap szívesen használom, jó az illata. Óvatosan rétegezve, építgetve kontúrozom vele az arcom a csont alatt, és az orromat is. Sminkfixálóval egész nap fent marad ha nem nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

UPDATE

2018.aug.12.