Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

🍫Lovely Chocolate Bronzer, Milky chocolate színben 800Ft
Ár: 800 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: Párszor használtam, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
700 Ft+posta! Lovely Chocolate Bronzer
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás, posta
cicafun

2019. február 19.

A Milky Chocolate árnyalt van meg, szép, hideg tónusú barna,tökéletes kontúr szín, könnyű a felvitele, nem foltos. Közepesen pigmentált, szépen építhető. Cuki a csomagolása, kellemes kakaó illata van, de nem tolakodó. A tartóssága is átlagos, ár-érték arányban jó termék, Elég gazdag a színfelhozatal, ami azért a drogériában igencsak ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

biuskam

2019. február 17.

Imádom. Olcsó, jó minőségű. Nem a legpigmentáltabb amivel valaha találkoztam, de ennyi pénzért senki ne is várjon tőle többet. A halotti sápadt fehér bőrömre is tökéletes a színe! Csak ajánlani tudom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

macooka

2019. február 5.

Nem használtam még sosem bronzosítót, mivel elég hófehérke vagyok, aki sosem barnul, úgyhogy maga a bronzer gondolata is természetellenesnek tűnt. Aztán mégis gondoltam egyet és beszereztem ezt. Volt bennem egy előítélet a márkával kapcsolatban, mert olyan "olcsó húsnak híg a leve" típusnak tűnt. Viszont kénytelen voltam ezt venni, mert a Rossmannban egyedül a Lovelynál volt olyan bronzer, ami talán az én világos bőrömre is alkalmazhatónak tűnt (Creamy Chocolate).
Az a helyzet, hogy nagyon kellemesen csalódtam benne. Nyilván összehasonlítási alapom nincsen, de nagyon jól teljesít. Az illata csokis, de nem túl tolakodó. Egészséges arcbőrt varázsol, úgyhogy végre nem úgy nézek ki, mint Casper. A csomagolása már csak hab a tortán, külön tetszik, hogy mágneses. Egy szó, mint száz, én meg vagyok vele elégedve. Valószínűleg újravenném, ha nem izgatná a fantáziámat már most egy pár másik bronzer... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

WhiteMarble

2019. január 26.

A világosabbikat szereztem be magamnak. A csomagolása már megfogja az embert, de engem a beltartalom is megragadott. Szép lágy színe van ami építhető. Nem láttam magamon sárgásnak, de nem is olyan szürkés kontúr szin. Nagyon szeretem, az ára is szuper. Újra is venném, bár soha nem fog elfogyni. :D Viszont nagy állmom egy jóval drágább darab kipróbálása... Majd mdglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Vogue83

2019. január 22.

Nekem nem jött be. Nehéz eldolgozni, foltos. A színe inkább sárgás.
Egyszerűen nem szeretem, pedig az itteni vélemények alapján bíztam benne, de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Nekem nem jött be. Nehéz eldolgozni, foltos. A színe inkább sárgás.

Orchideadin

2019. január 12.

Érdekes módon a többi vélemény ellenére nekem nem igazán vált be. Nem mondom hogy rossz, de nem is jó! Nekem kicsit foltos mikor felviszem, sokáig kell eldolgoznom hogy szép legyen, és nincs erős színe ezért többet kell hasznalnom belőle mint más termékekből. A doboza cuki nagyon, érdekes viszonylag kellemes, de mű illata van. Viszont az ára miatt egyáltalán nem sajnálom hogy megvettem, de vannak sokkal jobbak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

victoriakokai

2018. december 25.

Imádom az illatát, szépen eldolgozható, pont jó árnyalat a bőrszínemhez (toffee chocolate).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

vasariandi

2018. december 19.

Isteni csoki illata van. Nem egy rossz bronzosító, viszont nem is jó. Számomra nem elég pigmentált és kicsit narancssárgás színe lesz a felvitel során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

solyczi

2018. november 23.

Nagyon jól mattít, és imádom az illatát is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Nagyon jól mattít, és imádom az illatát is

lauracska

2018. november 8.

Hú, nagyon meglepődtem amikor a drogériában megláttam, ugyanis az itteni vélemények alapján vettem meg és sokan azt írták hogy elég sötét a milky chocolate árnyalat. Kipróbáltam a tesztert és meglepően világos volt a kezemen, de mondom egye fene megveszem. Ma reggel használtam először, és gyönyörűen lehet építeni, ráadásul elég sötét a bőrön - ha akarom, az illata pedig csodás, ja és MATT. szóval szuper. :) Remélem megmarad a hatása a későbbiekben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol