Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

🍫Lovely Chocolate Bronzer, Milky chocolate színben 800Ft
Ár: 800 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: Párszor használtam, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
700 Ft+posta! Lovely Chocolate Bronzer
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás, posta
zsofi02

2018. augusztus 8.

Nagyon szeretem, nekem inkább kontúrként vált be. A végtelenségig elég egy "csomag" és az ára is kedvező, az illata meg nyamiiii.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

evetish

2018. augusztus 7.

Szerettem volna végre egy bronzosítót, ami nem kelt sárgás hatást. Tetszik a színe, az illata, és praktikus a csomagolása. Azonban nekem a felvitelével meggyűlik a bajom, ha keveset viszek fel, akkor alig látszik, ha pedig picit többet, koszos hatást kelt, nagyon nehéz eldolgozni (próbáltam ecsettel, szivaccsal stb), és sajnos foltos marad, akárhogy próbálkozom. Akartam szeretni, de nem vált be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

bogcsii

2018. augusztus 7.

A legsötétebb árnyalat van meg, de sajna nagyon ki csapta a bőröm azon a részen ahova fel festettem , jött sok pattanás oda:/ pedig nagyon akartam szeretni de sajna így nem tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

petra095

2018. augusztus 6.

A dark chocolate szín van meg, lehet itt fogtam mellé, nekem túl sárgás az arcomon. Egyebként imádom a Lovely termékeket, mindig annyit adnak, hogy egy életre elegendő. Összességében nem rossz, nem csúszkál, viszont a színnel mellényúltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Szép a színe, természetesnek néz ki a bőrön, könnyen eldolgozható. Illatáról nekem nem a csoki jut eszembe, de jó illata van. -1 csillag a tartósságáért vontam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

playergirl20

2018. július 29.

Nagyon szeretem bár nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Nagyon szeretem bár nem a legtartósabb.

fannipetra

2018. július 28.

Nagyon jó 😍 Egyáltalán nem hittem, hogy be fog válni, de úgy gondoltam próba cseresznye. Milky Chocolate árnyalatban van meg, nagyon szép természetes a színe, könnyen eldolgozható. Újra vevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

langviktoria

2018. július 24.

Nagyon meglepett ez a bronzosító, hiába szeretem a Lovely-t, nem vártam sokat ettől a terméktől. Mégis azt kell mondanom, gyönyörű ez a bronzosító, praktikus csomagolásban, tartós, építhető, bár szerintem nem kell túlzásba vinni, éppen akkor lesz természetes hatású, ha keveset használok belőle. Akkor viszont nagyon szépen mutat. Ezért az árért nagyon megéri, imádom, a Milky Chocolate színben van meg, amit bátran ajánlok nagyon fehér bőrűeknek is!

Update: Többet is próbáltam már bronzosítóból közben, de ennek a színe tetszik a leginkább. Az egyetlen hibája, hogy pár óra után halványodik a színe, de ettől függetlenül felpontoztam 5*-ra, mert nagyon szép természetes a hatása, olcsó, könnyű felvinni és elképesztően sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Grafi

2018. július 20.

Dark chocolate árnyalatban van meg nekem is.
Az illata isteni, építhető, pigmentált. Viszont az én bőrömön foltos és nem eldolgozható sajnos
pedig szerettem volna nagyon szeretni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Dark chocolate árnyalatban van meg nekem is.
pedig szerettem volna nagyon szeretni

fannib1

2018. július 19.

A dark chocolate árnyalat az én arcomon nagyon koszosnak hat, egyébként szépen eldolgozható, jól pigmentált darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol