Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

🍫Lovely Chocolate Bronzer, Milky chocolate színben 800Ft
Ár: 800 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: Párszor használtam, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
700 Ft+posta! Lovely Chocolate Bronzer
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás, posta
Brbgi

2018. július 16.

Nekem a dark chocolate árnyalat van meg már lassan egy éve, és még mindig rengeteg van benne. E mellet az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Kence123

2018. július 16.

Nyárra a dark chocolate árnyalatot szereztem be de szerintem beszerzem a többi árnyalatot is.Imádom az illatát és nagyon szép a csomagolása:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

eszteredit

2018. július 5.

Nagyon szeretem, mindennapi használtra tökéletes, sajnos rajtam nem tartós, mert ha átfénylik a bőröm könnyen lejön, ahogy leitatom a felesleges olajat a bőrömről, de szuper az illata és természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

annaghr

2018. július 4.

Nemcsak külsőre tetszetős, bronzosítóként is tökéletesen megállja a helyét. Nekem nincs semmi bajom a pigmentáltsággal, ha elfogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

ilovemakeups

2018. július 2.

Én igazából szeretem használni ezt a terméket,de azért van egy pár hibája: porzik,a pigmentáltsága az viszonylag(árához képest)jó,de sajnos nap végére nem igazán látszik belőle semmi! Az illatát viszont nagyon szeretem🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

vulpemania

2018. július 2.

A jó vélemények hatására vettem meg, de kicsit felemás élményem van vele. Tulajdonképpen a színe jó, mert nem sárga, de még a legvilágosabb bőrű embernek is a sötétebb árnyalatot ajánlom, mert nem valami pigmentált. Porzik is nagyon. Nap végén nem is látszik már, hogy rajtam volt valami. Viszont jó illata van és szép színe. Próbáltam szemre is , de az erős parfümös karamell illat miatt csípi a szemem. Így nekem csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

tjulcsi87

2018. július 1.

A Toffee árnyalat tulajdonosa vagyok és nagyon szépen mutat a világos bőrömön. Az illatát pedig imádom, feldobja a reggelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Janka96

2018. július 1.

Én a Milk chocolate árnyalatot vettem, mert az a legkevésbé sárgás. Az én bőrömön jól látszik, de az enyém elég fehér, úgyhogy akinek nálam sötétebb bőre van, annak nem biztos, hogy jó. Jó illatú, jól el lehet oszlatni, de nem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

ladyfalcon

2018. június 19.

Nem tudom, hogy én fogtam-e ki egy selejtes darabot, de engem nem vett le a lábamról. Nem igazán pigmentált, többször is bele kell mennem az ecsettel, aztán az arcomon is többször végig kell mennem, időigényesebbé teszi a készülődést. Amúgy szép színe van, az illata is csak picit zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

katagali92

2018. június 13.

A toffee chocolate árnyalatát vettem meg, ami az én sárgás bőrtónusomhoz szerintem jól passzol. Picit talán világos nekem így nyáron, így lehet a milk chocolate színárnyalatot is megveszem. :) Az illata nagyon jó és szépen oszlik el a bőrömön. A tartóssága még tesztelés alatt van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol