Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

🍫Lovely Chocolate Bronzer, Milky chocolate színben 800Ft
Ár: 800 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: Párszor használtam, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
700 Ft+posta! Lovely Chocolate Bronzer
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás, posta
Lovemakeup

2018. április 17.

A világosabb árnyalatot vettem meg, a dobozban nem tűnt sárgásnak, viszont az arcomon valamiért besárgul. A pigmentáltságával nincs gond, a felvitele is egyszerű-nekem nem lesz foltos,könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

gnesh

2018. április 9.

kicsit nehez eldolgozni de megeri a pigmentaltsag miatt. ha kifogy azert kiprobalok mast, de ar-ertek aranyban kap egy eros 4est :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Dinadino

2018. április 6.

Első bronzerem volt.
Jó illatú. Jó a dizájn. Felvitele nehéz: a végeredmény foltos. Doboza könnyen nyílik.
Ezért az árért van jobb bronzosító, vagy adjunk inkább hozzá egy kicsit egy minőségibbért. Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Első bronzerem volt.

kittidurst

2018. március 20.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos. Akárhogy viszem fel, kézzel, ecsettel vagy szivaccsal mindenhogy foltos lesz. Pedig ez végre nem sárgás mint a többi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

MissWolf

2018. február 27.

Finom illat, tündéri csomagolás, szép bronzos hatás, kedvező ár. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Finom illat, tündéri csomagolás, szép bronzos hatás, kedvező ár. 5* :)

Dorcsa22

Korcsoport: < 18
2018. február 20.

Annyira imádom! Szerintem szuper kis termék. Reggel teszek az arccsontom alá és estig ott is marad szépen:) Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyáltalán nem sárgás,még az én fehér bőrömön sem. (A világosabbik árnyalat van meg) Az áre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 20.

tsolya

2018. február 5.

Nagyon könnyen eldolgozható, szép színe van. A nap folyamán sem lesz narancssárgás. Az illata isteni, nekem még érezhető az ecseten is és az arcomon is minimális ideig. A nap folyamán szépen, egyenletesen tűnik el. Abszolút kedvencem lett. A lovely ismét tökéleteset alkotott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Fredike

2018. február 4.

könnyen eldolgozható,nem narancssárgás,finom illata van,nekem bejött!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

könnyen eldolgozható,nem narancssárgás,finom illata van,nekem bejött!:)

Bubucim

2018. január 28.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. A világosabb árnyalat van a birtokomban, ami télen a fehér bőrön is természetes hatású. Mint kiderült, nekem azért annyira nem fehér a bőröm, így többször is használnom kell, hogy legyen eredménye az arcomon. Az árához képest elég jó termék, a csomagolása pedig nagyon CUKI. :) Nagy előnye, hogy nem lesz sárgás. Nekem csak nagyon picit kopik le nap végére. Nap vége = 10 óra felkenéstől, tehát elég jól bírja csak alapozóval, se fixálás, se púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

erdelyim

2018. január 24.

Sokáig az N.Y.C. bronzosítóját haaználtam, majd miután azt kivonták a forgalomból és el is fogyott, így áttértem egy másik bronzosítóra, de már az is fogyóban volt.
Nézegettem, hogy milyen legyen az utánpótlás, de nagyon féltem, hogy rosszat választok és narancssárgás lesz... az itteni vélemények alapján megvettem ezt, és valami isteni! Gyönyörű színe van, nem narancsos és szépen is lehet építeni a bőrön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol