Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2017. január 20.

Kiszerelés:   2,7 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nicolebunny

2016. március 5.

Mostanában mindig csak bronzosítót használtam, viszont kedvet kaptam egy kislányos rózsaszín pirosítóhoz, úgyhogy rá esett a választásom. A csomagolás elég gagyi kinézetű, és picit aggódtam, hogy nem is fog látszani az arcomon (nem vagyok hófehérke, csak viszonylag sápadtas az arcszínem ilyenkor) Siettem, úgyhogy találomra ezt a terméket hoztam el nr 6 árnyalatban, 3 különböző rózsaszínből áll, a legvilágosabb szinte fehér. Viszont ecsettel összekeveredik az összes szín, és így gyönyörűszép árnyalatot kapunk. Eléggé porzik, így sok kerül belőle az ecsetre, viszont olyan szépen egybeolvad a bőrrel, hogy nagyon természetesnek látszik. Még a nap végén is látszik az arcomon, mondjuk gondolom ez inkább az alapozó érdeme.. Kíváncsi vagyok a nyári barna bőrömön fog-e látszani :D Párszáz ft-ért vettem, annyit simán megért, nekem 5 csillag és ha elfogyna valószínűleg újravenném. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Audrey21

2015. július 31.

külön nem tudom használni a színeket, mert még a legkisebb ecsetem is túl nagy hozzá. Együtt azonban a tökéletes téli pirosító a nagyon világos bőrömön. Szép tartós is, jól építhető. Szeretem ha a pirosítóm és a szempilláim hangsúlyosak, minden más pedig nagyon természetes, ebben tökéletes partner. Az ára is nagyon jó, anno talán 400 Ft-ért vettem. Egyetlen bajom , mint minden terméknél a lovelynál a csomagolás. Minek ekkora bumszli műszag köré? Egyébként csak azért nem fogom újra venni, mert annyi pirosítóm van, hogy az már szinte bűn :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

xszemyx

2015. május 20.

Első pirosítóm. A tégelyben a legsötétebb önmagában elég butuskán mutatna rajtam, a két világosabb kompenzálja, és így elég jó az összhatás. Ha az ecsettel egy helyen több ideig időzöm, akkor onnan nem lehet lerobbantani, szétkenni. Ami negatív még, hogy eléggé porol. :/ A szép színe, jó ára miatt is csak közepesen érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

sara89

2015. április 5.

Egy rózsaszínesebb árnyalat van meg, amit elég nehéz bárhogyan is az arcomra varázsolni, annyira halvány, ráadásul nap végére teljesen eltűnik. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Szabszi21

2015. február 21.

a 2-es árnyalat van meg. kissé nehéz eldolgozni, de egyébként jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

a 2-es árnyalat van meg. kissé nehéz eldolgozni, de egyébként jó termék.

Hibiszkusz

2014. december 23.

Egy világosbb, rózsaszínes árnyalatom van, ami szépen illeszkedik világos bőrhöz, természetes hatást nyújt. Hátránya, hogy sajnos nehezen tudom eldolgozni. Szeret megmaradni azon a ponton, ahol az ecset először ért a bőrömhöz és elég nehéz rábeszélni, hogy mozduljon onnan valahova. Árához képest a tartóssága nem rossz, nap végén is látni még egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 23.

aalexaa

2014. október 14.

Ezelőtt a Lovely Sunny Blusher pirosítóját használtam 'cinnamon lady' árnyalatban. Mikor fogyóban volt, csak gyorsan lekaptam ezt a polcról, épp akciós volt, csak otthon tűnt fel, hogy ez nem pontosan ugyanaz. Ennek ellenére elégedett vagyok, tökéletes a színe, nem túl pigmentált, de szerintem ez előny, nehéz bohóchatást elérni. Egyszerű dolgozni vele. A tartóssága nem tökéletes, nap végére megkopik, de még akkor is látszódik valamennyire. Szerintem újraveszem, ha nem lesz kedvem mással kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

kovacskatalin1992

2014. augusztus 25.

Évekig ezt hasznàltam. Most erősen gondolkodom hogy újraveszem. Imàdtam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Évekig ezt hasznàltam. Most erősen gondolkodom hogy újraveszem. Imàdtam! :)

Orsi08

2014. augusztus 21.

A színe kicsit erős, de mértékkel használva nagyon jó. Az előnye hogy mirelit alapozóra és púderre is tapad, míg sok több ezer forintos erre nem képes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Brazilparty

2014. július 5.

Másik két Lovely termékkel vettem, és ez volt abszolút a favorit. Szép színe van, ecsettel vittem fel és pont annyira látszódott, amennyire szerettem volna. 6órás műszakot simán kibírt, és munkatársaim is megjegyezték, hogy sokkal boldogabbnak látszom, nem vagyok olyan sápadt, mint általában. azért 4pont, mert tényleg eléggé porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.