Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2017. január 20.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   Rossmann

3 szín egy palettában.

3 féle változatban kapható

Pipsie

2014. július 4.

Senkinek sem ajánlom ezt a pirosítót. Nagy csalódás volt számomra, hogy alig pigmentált, meg sem látszik az arcomon, pedig próbáltam már nagyon durván több rétegben is felvinni.. és még porzik is. Rossmannban kb 450-500ft-ért vettem, de nagyon bánom, ennyi pénzt sem ért meg, mivel semmire sem lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

2014. május 4.

S.O.S. helyzet miatt vettem meg ezt a pirosítót, otthon hagytam a pirosítómat és kellett valami, ez olcsó volt, szimpatikus volt, megvettem a 2-es árnyalatot. Kellemes meglepetést okozott. Én elég pigmentáltnak találom, egy húzás is látszik már, kettőnél több pedig már sok (az Essence pirosítóecsettel vittem fel). A színe is nagyon tetszik, hozzám, az én bőrömhöz tökéletesen passzol ez az árnyalat. Max Factor CC krémre tettem fel, és végül az egész arcomon átmentem az Innisfree No Sebum kompaktpúderrel (azt is vékonyan, ecsettel felvive), így a tartóssága sem volt annyira rossz. Porzik valamennyire, ez tény. Tőlem 4 csillagot kap, mert nekem tényleg kellemes meglepetés volt, az utóbbi napokban többször nyúltam érte mint az Artdeco pirosítómért, mert annyira tetszik a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

darkbeforestorm

2014. április 28.

az első tapasztalataim nem igazán jók ezzel a pirosítóval. megvettem mert nagyon-nagyon tetszett a színe és árban is szuper. de annyira lehetetlenül halvány színe van, hogy hiába könyörgök neki, nem nagyon akar meglátszódni. sajnálom, mert sokat vártam tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Cipriana

2014. április 28.

Ár-érték arányban szuper kis pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

Ár-érték arányban szuper kis pirosító.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.