Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

graics.kinga

2012. augusztus 13.

én egy egyszerű pink csillámosat vettem, az a baj, hogy nem jön túl sok csillám belőle, és a körmöm nagy része fedetlen marad. viszont ha sokszor átkenem szép lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 13.

ladybird08

2012. augusztus 11.

Nekem az átlátszó van meg, de csalódtam benne. Mikor megvettem és elkezdtem használni remek fedést és ragyogást biztosított. Most így 1-1,5 hónappal később azonban azt tapasztalom, hogy felkenem de már nem úgy szárad, és megszáradás után pár nap múlva le lehet húzni a körömlakkot, mint egy lehúzható arcmaszkot az arcról. Alaplakként felkentem, hagytam megszáradni, majd amikor felvittem volna rá a színt csíkokban száradt rá, valamiért nem tetszettek egymásnak. :/ Kár érte, mert nagy kiszerelés, és csak 500Ft, tehát ár-érték arányban jó, csak valahogy nálam nem jött össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

varga.stella

2012. augusztus 10.

Nemrég vettem belőle pár darabot. Nagyon szép színekben kapható, de nem számítottam semmi jóra. Olcsó és jó...?! Olyan nincs... Aztán mégis... simán veri pl. a Max Factort és a Manhattant. Egy élénk, vibráló, apró csillámos pirosat próbáltam ki először... na mondom majd talán 3 rétegben látható lesz... Hát nem! Már egy rétegben gyönyörű. Viszonylag hamar (persze vannak sokkal gyorsabban száradók is...) megszárad, szépen kenhető, jó vele dolgozni és 3-4 napot bír. Semmi negatívumot nem tudok róla írni. Olcsó és tényleg nagyon szuper!
U: A pisztáciaevést is elég jól bírta, ami szerintem nagyon nagy dolog! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

U: A pisztáciaevést is elég jól bírta, ami szerintem nagyon nagy dolog! :)

Heli

2012. augusztus 8.

Nekem szerintem pont ez van meg, ami a képen van. 271-es kódszámú. Ritka rossz lakk egyébként, legalábbis ez a szín. Kb. 10 réteget kell felkennem, hogy nem látszódjon alatta a körmöm eredeti felszíne. Még jó, hogy úgy kaptam, egy fillért nem adnék érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Rege

2012. augusztus 8.

Nekem csak egy bézs árnyalat van ebből a körömlakkgyűjteményemben, de az a kedvencem mind közül. Gyönyörű fénye van, s ezzel tudok a leghamarabb festeni, mert nem csíkozódik és szépen rétegezhető, egész hamar szárad. A tartóssága is rendben van. Ilyen áron az ajándék kategóriát súrolja, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

plizike

2012. augusztus 7.

én és az anyukám imádjuk
tettszik, és nagyon gyönyörűűűűűűű
XDXD LOL LOL

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 7.

én és az anyukám imádjuk
tettszik, és nagyon gyönyörűűűűűűű
XDXD LOL LOL

rozuska

2012. augusztus 7.

Nekem egy gyöngyházszín fehér van. Múlt hét kedden kentem fel 1(!) rétegben, azóta nem jött le, pedig papucsos időszak van, ráadásul vízben is voltam csütörtök, péntek, szombat. Egyszóval, csodálatos!

Nicu

2012. július 29.

Szeretem, mert szépek a színei, fedőlakkal is jó pár napig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Szeretem, mert szépek a színei, fedőlakkal is jó pár napig bírja.

vivuss87

2012. július 16.

eddig is szerettem ezt a duci fajtát, meg a vékonyabbat is. most vettem egy nagyon kellemes csillogós lazac színűt, 432-es, a kupakon a "new" felirat. nem tudom mi az új benne, de egy rétegben fed! ami nekem nagyon szimpatikus. nem tudom mennyire tartós, mert most kentem fel:) de a többiből kiindulva 3-4-5 nap fedőlakkal tuti bírja. én szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

kawa.kriszta

2012. július 14.

Nekem világos színben vannak, a határozottabb szín érdekében érdemes két rétegben felvinni. Tartósságát illetően átlagos, ugyanannyit tud mint mondjuk egy avon körömlakk, csak az ára nem mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.