Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Livike

Korcsoport: >54

Szuper lakkok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 7.

Szuper lakkok :)

Zsanci

2012. július 7.

Nagyon nagyon szeretem ezeket a lakkokat. Tartósak, olcsók, gyönyörű színekben kaphatók, jól fednek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

vercso1

2012. július 7.

Egy korallos színűm van, és nagyon szeretem. Már egy rétegben is nagyon jól fed, tartós és szép színekben kapható, és még az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

mankaa

2012. július 4.

Az egyik legjobb lakk, amit eddig használtam. 1 rétegben világos, de 2 rétegben elég intenzív színe van. Más lakkokhoz képest nekem ez tartósabb, és az ára is nagyon korrekt. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

feredith

2012. június 25.

Nekem egy pasztell rózsaszín van a birtokomban, egy picit furcsa, mert nagyon közelről olyan mintha icipici piros és fehér pöttyökből lenne, ilyet még nem láttam körömlakkban. Egy rétegben is szépen fed, és amit nagyon szeretek benne, hogy "kopogósra" szárad pár percen belül. Az ára is ok, bár a színválaszték lehetne kicsit fiatalosabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

vegyesz001

2012. június 17.

Nagyon jó kis körömlakk. Nekem egy pinkes árnyalatú van belőle. Egyszeri kenésre elég világos, de kétszeri átkenéssel tökéletes. Bár még csak 3. napja van a körmeimen, de elég tartósnak mondható, ui sokszor mosogattam a 3 nap alatt :D és egy picit sem kopott le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Testbe

2012. június 16.

Igazi kristályos csillogást ad a körmeimnek, a tartóssága átlagos, és jól fed már egy rétegben is. Igaz, a színválaszték nem a legnagyobb, de cserébe a létező színek mindegyike gyönyörű. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

musztafa

2012. június 11.

A húgomét próbáltam ki körmömön, mindössze egy rétegben, de szuperül fed, és egyáltalán nem csíkoz. 2 napig biztosan bírja, aztán lemostam, így nem tudom, mennyire tartós. Szerintem beszerzek belőle egyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

black_cico

2012. május 27.

nekem nem valami bizalom gerjesztő volt a körmöm mikor lemostam utána..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

nekem nem valami bizalom gerjesztő volt a körmöm mikor lemostam utána..

simanviki

2012. május 18.

A képen látható árnyalat, és egy kék van meg. Szép, tartós, olcsó. Egy rétegben is tökéletes. Kell ennél több :)?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.