Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

szemese01

2012. május 16.

Először is le kell szögezni, hogy a körmeim szó szerint papírvékonyak (elég kevés lakk marad rajta 2 napnál tovább pl.: Catrice), de ez a körömlakk egy hét után kezdett csak el lepattogni (leszámítva a körömvégi kopást). Az ára a minőségéhez képest nagyon jó! Szerintem nem túl nagy a színválaszték, és én szeretem a különleges színeket, szóval ez egy rossz pont, de még mindig csillagos ötöst adok neki. Szóval senki ne legyen előítéletes az ára miatt!:P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

lyudit

2012. május 8.

a színválaszték kicsit gyér, de a kékeszöld-lila 'színváltós' lakk nagyon szép. tartóssága, fedése megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

frozi

2012. május 4.

2 körömlakkom van ebből a márkából, egy bordó és egy kék árnyalat. A tartósságuk nálam jó, 3-4 napot simán kibír, imádom hogy gyorsan száradnak, könnyű velük dolgozni( nem csomósodik, nem folyik össze-vissza). Ár-érték arányban teljesen korrekt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

kolesgolyo

2012. május 2.

Könnyen felvihető, szép, fényes körömlakk. A fedése teljesen korrekt. A tartóssága átlagosnak mondható, pár nap után már látszik a kopás a körömvégeken. Nagy előnye, hogy gyorsan szárad, és nem kell fél napig a szobában fel-alá járkálnom. :) A színválasztéktól annyira nem vagyok elájulva, de van 1-2, amit muszáj volt beszereznem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

koan

2012. április 14.

Van ilyen lakkom vagy 3-4 féle színben. Nagyon szeretem őket, mert szépen lehet felvinni és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

ayer02

2012. március 3.

Hupikék törpikékKÉK :) és 1 halvány zöld (inkább sárgászöld) lakkom van Lovely, mind2t leglább 2x kell felkenni, mondjuk ez lehet oka annak hogy halvány szín mind2! Ami igazán a gondom velük hogy nagyon levegősek, s felkenve pici buborékok maradnak a lakkban, majd száradva kipukkannak s kis lyukacskák tátonganak a frissen festett körmeimen! A tartóssága átlagosnak mondható s szépek színei, ezek kárpótolnak! :) [A csillámos verziói viszont katasztrófák ami felvitelt, majd pedig a lemosást illeti!!]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

linda90

2012. március 1.

Nem szeretem azt a színt, amit vettem. Csillámos pink, nagyon halvány, legalább 3szor fel kell kennem.. Viszont tényleg elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Timibaba27

2012. március 1.

3-4 napig bírta a lakk, a színválaszték lehetne kicsit jobb is, nekem lila volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

FF

2012. február 24.

Intenzív színei vannak és nem kopik le hamar. Kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Intenzív színei vannak és nem kopik le hamar. Kedvelem.

blanchee

2012. február 16.

Két ilyen lakkom van, megvagyok velük elégedve. Hamar szárad, szépek a színei, viszonylag tartós (olyan 2-4 nap) és 12ml van benne asszem 500ft-ért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.