Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Niho

2012. február 10.

Kemény 4 napig bírta ami le a kalappal eme alacsony ár kategóriástól!Szép a színek és gyöncisen csillog mint a tükör!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

orban.klaudia

2012. február 10.

Gyorsan szárad, elfogadható az ára, 3-4 nap után elkezd kopni, viszont a fedőlakkját nagyon szeretem, összességében véve jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

benysoterz

2012. február 7.

Nekem rózsaszín (de a fogyasztható színű) van, imádom. Gyorsan szárad, könnyű felkenni, de nem túl tartós. Ha kevés időm van és finom színt szeretnék, felkenem ezt. Fedőlakk azért kell rá, úgy kibír 5-6 napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

stilusnaplo

2012. január 30.

A képen látható árnyalat van meg. Elég híg az állaga, 3 réteg kell belőle, de nagyon gyorsan szárad és hihetetlenül csillogó a végeredmény. 3 napig tökéletes állapotban megmarad a körmömön. Meglepő, de pozitívan csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

jucimuci

2012. január 24.

még a mosogatást is bírja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

még a mosogatást is bírja! :)

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Szerintem jó kis körömlakk. 3-4 napig bírja a körmömön, akár egy Essence van NYC. Sok is van benne. Könnyen felvihető. Ár-érték arányban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

n.eszter92

2012. január 4.

Egy rózsaszínem van, szerintem nem rossz. Csak a színválaszték nem tetszik annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

judit87

2011. december 12.

Egész jó kis körömlakk.Mondjuk bírhatná tovább is, mert van hogy 2 nap alatt lepattog, de olcsósága miatt elnézem neki.Két rétegben szépen fed.Nekem sötétlila színben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

egifeny

2011. december 5.

Ket szinbol szereztem be kiarusitason, egy pasztell sarga es egy elenk narancs. Az utobbi mar negyedik napja van rajtam, kopas nelkul! Ket vekony reteggel tokeletesen fedett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 5.

Buttonboogie

2011. november 28.

210 forintért veszem. Eddig nekem bevált, most az egyik nem nemnagyon akar fenn maradni. Nekem nagyon tetszik, sok, élénk színű, olcsó. Viszont a pirosat nem ajánlom, megfogja a körmöt, narancssárga lesz tőle, még jó minőségű (miss sporty) alappal is. Nekem van belőle lila, kék, piros, narancssárga és zöld :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 28.