Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Udreeh

2011. november 27.

Jó, hogy 12 ml-es, mert ehhez képest megéri az árát. Általában 3 rétegben kell felkenni. Van egy sárgás árnyalatom, 165 Ft volt :D az mondjuk elég béna, lehet, hogy 4 réteg is kellett volna, mert elég híg volt, de 3-nál többet én nem kenek fel soha. A színtelen változatot éri meg a legjobban, mert az bármilyen színű lakkra jó fedőlakknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

bogibooo

2011. november 21.

Nekem egy piros szín van meg, de az valami pocsék minőségű. Szép a szín (3rétegben) és gyorsan szárad, de még aznap estére szépen lepattogzik.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

Krikri

2011. november 21.

Egyik barátnőmtől kaptam ajándékba egy nagyon szép rózsaszín árnyalatot. Előtte nem ismertem ezt a márkát, sok reményt nem fűztem hozzá. Két rétegben gyönyörűen fedett. Sokkal szebben fel lehet vinni, mint a nagy kedvenc Astor lakkjaimat. Alaplakkal és fedővel három nap után a vége kezdett el kopni, pedig nagytakarítást csináltam. Kellemes meglepetés. További színeket is be fogok szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

Dorinaa

2011. november 2.

nekem zöldeskék van, nagyon tetszik a szine és akár négy napig is tart, szeretem. :) gyorsan is szárad ami nagy előny. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 2.

vador

2011. október 29.

Pont a képen látható szín van meg. :)
Nagyon szép színekben kapható és cuki a kristály a tetején. Kb. ennyi pozitívumot tudok mondani, mert amúgy egy-két nap után már pattog és három réteg is kell. A száradási idő átlagos. Jó alaplakk + fedőlakk kombóval jó választás lehet, amúgy nem. Jó, hogy csak akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 29.

Pont a képen látható szín van meg. :)

felicitas

2011. október 14.

Jól tart, bár a mosogatás, takarítás miatt nekem lekopik a vége. Így is tart 2-3 napig, akár 4, ha épp kevesebb a házimunka. A képen található szín is megvan, viszont az nem nagyon fed, így 3 rétegben kell az intenzív szín eléréséhez felvinni, ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Csillagvirág

2011. október 14.

Nagy a színválasztéka gyönyörű színekben,jó áron kaphatók.
Nagyon szépen fed,gyorsan szárad.
Megfelelő alapon nagyon jól tartja magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

Nagy a színválasztéka gyönyörű színekben,jó áron kaphatók.
Nagyon szépen fed,gyorsan szárad.
Megfelelő alapon nagyon jól tartja magát.