Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matilda

2014. október 28.

Egy szép türkiz színnek nem tudtam ellenállni bár sejtettem, hogy baj lesz vele. Rosszul fed, rossz az ecset és még a második nap is lágy volt és felvett minden kis karcolásnyomot. Azóta se használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

kendahajadra

2014. október 11.

123.- Ft-ért vettem még anno a Lovely nagy szortimentfrissítésekor két darabot: egy narancsos/korall metálos mikrocsillámokkal teli babarózsaszínt és egy szintén csillámosabb pirosat. A tartósságuk átlagos, a fedésük két rétegben /a pirosból egy réteg is elég/ kielégítő, szép színek voltak a kollekcióban, összességében meg voltam vele elégedve, de persze örülök az új termékskálának, sokoldalúbb, az új csomagolások és trendkiadások pedig megvettek kilóra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

fritz.aniko

2014. július 31.

Egy rózsaszínes árnyalatban vettem meg.
Nagyon folyik, emiatt nehéz felkenni és szinte mindig kell rá még egy réteg, mivel alig fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Egy rózsaszínes árnyalatban vettem meg.

Paránytrilla

2014. július 30.

Egy barackos árnyalatú van belőle. Nagyon szép a színe, egy rétegben sem rossz, bár két rétegben jobb és tartósabb. A tartóssága egyébként nem kiemelkedő, 2-3 napig bírja, de kb ennyit is várok tőle. Ami még pozitívum, hogy elég sok van benne, bár elég sok körömlakkom van és ritkán kerül sorra, úgyhogy ez nálam kevésbé szignifikáns. Az ecsete viszont elég keskeny, nem olyan jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

oszandi

2014. július 9.

Egy lilás-pink árnyalatot tudhatok magaménak, tesómtól kaptam még iszonyat régen :) Teljesen elégedett vagyok vele! Igaz, hogy az igazi hatás és tartás eléréséhez két rétegben kell felkenni, de a körömlakkok netovábbja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

PAncsi79

2014. július 9.

Enyhén csillámos babarózsaszín és prios színeim vannak ebből, nagyon szeretem őket!
Bár kissé híg állagúak a lakkok, de két vastagabb rétegben tökéletesen fednek, gyorsan száradnak. Sajnálom, hogy nem lehet már kapni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

zsoxcore

2014. július 9.

Egy piros és egy piszkos zöld van meg. Annak idején akcióban vettem meg az utóbbi színt. Elégedett vagyok vele. 2-3 nap után kezd pattogni, de egy ilyen árú lakknál meglepődnék, ha tovább tartana :) Pedig alap-és fedőlakkot is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

nreni55

2014. július 1.

Egy gyönyörű lila színem van, amit imádnék, de annyira híg és rossz fedésű, hogy még a 3 réteg is kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Encssy

2014. május 31.

Az átlátszó van meg. Már jó régóta meg van de az állaga nem változott meg, könnyű felkenni szépen eloszlik. Viszont iszonyat lassan szárad kell neki 3-4 óra is, hogy azt mondhassam megszáradt. A nagy kő miatt a tetején szerintem a csomagolása gagyinak hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Arwyll

2014. április 15.

Nekem a 233-as számú csillogós halvány rózsaszín van. Ahhoz képest, hogy milyen olcsón vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve. Két réteg szépen fed, elég gyorsan szárad, és fedőlakk nélkül is fennmarad 5-6 napig, az eddigi legtartósabb lakkom, nem pattog le. Nem a színe dominál, inkább csak ápoltan csillogóvá teszi a körmöket, hétköznapokra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.