Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

GI85

2014. március 29.

Egy babarózsaszín van, ami enyhén csillámos, imádom. Szóval 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Egy babarózsaszín van, ami enyhén csillámos, imádom. Szóval 5 csillag. :)

TimiK

2014. március 8.

Rózsaszínes árnyalat van meg belőle (132-es) nagyon szépen mutat a körmömön. Találtam hozzá egy fedőlakkot, nagyon jól passzolnak egymáshoz és így több napig is fent marad. Tartós és szép színű :)

2014.03.08.: Ritkán használom a lakkjaimat mostanság, és ez a szín kerül sorra a legritkábban, most mégis ezt kentem fel. Fél 7-kor kentem fel, és 11-kor mentem aludni. Reggelre az összes körmömön ágyneműlenyomat :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Ágic@

2014. január 20.

A 345-ös számú zöld és lila színű duokróm van meg (azt hiszem, az egyetlen duokróm árnyalat ebből a sorozatból). Nem nagy reményekkel vettem meg, mert ugyebár olcsó húsnak híg a leve, szóval meg is lepődtem rendesen! Jó az állaga, jó a fedése, a száradása és a tartóssága is. Ráadásul már nem egy mai darab, minimum 1 éve van meg, mégsem sűrűsödött még be egy kicsikét sem. A színe gyönyörű, lila, zöld, acélszürke, kékesszürke árnyalat is megmutatkozik attól függően, hogy honnan éri a fény. (Azért vettem meg, mert az Essence régi Where Is the Party?-lakkjára emlékeztetett, de az siralmas minőségű volt.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

dorcsiga

2014. január 17.

Almazöld színem van, de hihetetlen, mennyire híg. Minimum 5 réteg kellene, hogy fedjen normálisan-mondjuk ha kibírom a száradási idejét, akkor szép színe van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

Ayani

2014. január 15.

Vannak köztük nagyon szép színek, amiken ámultam és bámultam. Két rétegben tökéletesen fednek, nem csíkos a végeredmény. Viszonylag gyorsan szárad, de azért történtek balesetek. Tartósságával nem vagyok megelégedve, alap- és fedőlakkal is jó esetben 2 napot bírtak ki. Az erősebb árnyalatok csúnyán befogják a körmöt, napokig még látszik, ezt semmilyen más lakknál még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

gendur.berni

2014. január 10.

6-os színben van meg nekem, ez zöldes-lilás. Az üvegben rettenetesen jól néz ki, de a körmömön inkább szürkés, felkenve ritkán látszik az a színhatás, amit várnék. Gyorsan szárad is tartós is, de ebben a színben nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

arcoiris

2013. december 31.

Egy rikító zöld-shrek színű- lakkom van ebből a fajtából. Hiába a nagy kiszerelés, nem tudom használni, ugyanis megfogja a körmöt, de elég csúnyán. Még alaplakkal is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Tyuki

2013. november 27.

Kék csillámos árnyaltot birtokoltam pár éve, de ki kellett dobnom, mert beszáradt (nem is használtam, csak párszor). Ahhoz képest, hogy lemosni erőnek erejével is alig tudtam (pedig szeretem a csillámos lakkokat, gyakran is használom őket, de ilyen makaccsal még nem akadt dolgom), szóval ehhez képest a körömvégekről szépen lepattant pár nap alatt. És az ecsete görbe volt. Azért a színét szerettem, a fedése is egészen okés volt, de nem estem hanyatt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

pottykeh

2013. október 31.

Egy neon zöld színű lakkom van ebből a kollekcióból. Egy rétegben nem fed annyira jól, de 2-3-ban már igen. A száradása átlagos. Tartóssága nem valami extra, de nálam egyik körömlakk sem marad fent sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

szaboka79

2013. október 29.

Nem most volt, hogy vettem egy bordót, de nagyon szerettem, máig megvan. Kis csillámos szemcsék vannak benne, nem full homogén. Nagyon tartós, jól bírta a strapát. Ideje lesz kicsit beújítanom belőle! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.