Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

hiperter

2013. szeptember 30.

csak egy rétegben szoktam felvinni, egy világos rózsaszín és egy bordós-lilás árnyalat van meg. szépen mutatnak a csillogó árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Misa

2013. szeptember 20.

Három színem van ebből a fajtából: két csillámos (lila és halvány rózsaszín), és egy sima rózsaszín. Mindegyikről elmondható, hogy két rétegben fednek igazán jól, de egy rétegben sem mutatnak borzalmasan, gyorsan száradnak, és az idő múlásával egyáltalán nem sűrűsödnek be, ami szerintem csodás. Az ecset jó, könnyen kezelhető. A csillámos fajták nagyon tartósak, akár egy hétig is bírják alaplakk meg fedőlakk nélkül, puha, vékony körmön is. A csillámmentes lakk már kevésbé tartós, könnyen lepattog a körömvégeknél. De összességében, különösen az árat is figyelembe véve, jók ezek a lakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

cherry93

2013. szeptember 2.

Nekem nagyon bevált ez a lakk. Egy almazöld és egy bordó árnyalata van meg, és mindkettő tökéletesen fed már az első réteg után is. Tartósnak is mondható, nagyon szép fényű, viszont az almazölddel, amit Ms.Cat is említett mindenki vigyázzon, mert besárgítja a körmöket, és az úristen sem hozza le azt a színt róla. A bordónál nem tapasztaltam ilyet, gondolom csak a zöldnél van ez a probléma..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

x

2013. augusztus 24.

A leárazáskor vettem meg egy gyönyörű vöröset, finom apró csillámporral, egyszerűen szépséges, és könnyen is kezelhető. Tartóssága is igen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Ms.Cat

2013. augusztus 5.

Nekem egy 318-as almazöld, és egy Nr. 280-as árnyalat van meg. A zöld körömlakkom egy borzalom! Besárgította teljesen a körmömet! Körömlakk nélkül ki sem mertem lépni a házból. Elég nehezen is kopott le a sárgaság. Az Nr 280-as árnyalat egy szép bordó lakk. Ez két rétegben jól fed, viszont gyorsan kopik. Sok is van benne, így várhatom, míg elfogy bármeik is. Az biztos hogy ilyen Crystal Strengthes lakkokat nem veszek többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

kremimado

2013. augusztus 2.

Szeretem,és jó is,de két rétegben kell felkennem,ahhoz,hogy tényleg úgy fedjen,ahogy én akarom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

szandymakeup

2013. július 21.

Én nagyon szeretem a mai napig rendszeresen használom pont ez a szín van meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

Én nagyon szeretem a mai napig rendszeresen használom pont ez a szín van meg :)

ct

2013. július 17.

Ebből a fajtából csak egy színt vettem meg a 129 ft-os leárazáskor, épp a képen látható rózsaszínt, ezt is anyukámnak, mert nekem így üvegben annyira nem jött be a színe. Viszont mielőtt odaadtam neki, én is kipróbáltam és teljesen beleszerettem. Két rétegben is szépen fed, alaplakkal több napig is kitart és a színe is nagyon tetszik felkenve.Úgyhogy végül maradt nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

sziszikeee2

2013. július 9.

Csodaszépek a színek és a tartósságuk is nagyon meggyőző, egyszerűen imádom ezeket a lakkokat. A jó fedéshez szükséges 2 réteg, de gyorsan is szárad, nem macerás. A fedőlakk sem szükséges hozzá és tényleg bír akár egy hetet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

benzol

2013. június 27.

Az én körmömön halál jól működik:) Egy gyönyörű csillámos bordós-pirosas lakkom van, hát az összes körömlakkom közül ez bírja a legtovább 5-6 napig simán, fedőlakk nélkül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.