Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bellala

2013. június 27.

Két színem van csak ebből a családból, a Lovely legjobban sikerült régi szériás lakkjai. A világosabb rózsaszínnek kell a 3 réteg, a sötétebb árnyalat két rétegben is gyönyörű. A száradásukkal semmi gond, és tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

ziccaa

2013. június 26.

Egy nude, színem van 129 ft volt de meglátszik. Kb. 5 réteg kéne, hogy visszakapjam azt a színt ami az üvegben van (mert az csodaszép*---*) de nem szárad meg. A múltkor 30 (!) percet vártam a 2.(!) réteggel de még utána is ugyanolyan volt, mint frissen. Ne, szoktam ilyet tenni, de ezt egyből kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 26.

Nympha

2013. június 18.

Gyorsan szárad, jól fed, nem csíkoz, sokáig tart. Ez a legjobb Lovely lakk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Gyorsan szárad, jól fed, nem csíkoz, sokáig tart. Ez a legjobb Lovely lakk!

gyemant

2013. június 16.

Amelett,hogy min 2 réteg szükséges, hogy mutassa a színét, még hamar le is pattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 16.

kockaorchidea

2013. május 4.

129 forintos darabáron vásároltam 4 árnyalatot belőle. Ehhez az árhoz képest 5-öst érdemel de egy ici-picit gyorsabban is száradhatna... A színárnyalatok kicsikét furák, ezért 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

zmbanett

2013. május 3.

8-9 színem van itthon belőle...és a mai napig nem jöttem rá, hogy mitől van az, hogy az egyik szín egy hétig bírja és gyönyörű, a másik meg már akkor csúnya, csíkos és rossz állagú, amikor felkenem. És nem, nincs lejárva. Egyszerűen vannak színek, amik nagyon jók, mások meg használhatatlanok. Nem igazán értem, de ami bejött, azt ezentúl is megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

UrbanBliss

2013. május 3.

Egy rózsaszín árnyalatot vettem belőle, de nagyon rossz minőségű volt. Kis szemcsékkel volt tele, és nem lehetett szép egyenletesen eldolgozni, és 2 réteggel se működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

meli0808

2013. április 30.

Nekem egy halvány rózsaszín és egy nagyon sötét rózsaszínes van. Nekem most ezek a kedvenceim :) Tartós, szép a színe, gyorsan szárad...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

doreen

2013. április 29.

129 ft-ért vettem egy korallos árnyalato, aminek a számát nem tudom, mert nagyjából első nap le is kopott. ha nem vigyázok csíkoz, de egyébként gyönyörű szín. a száradása átlagos, alap és fedőlakkal kb. 2 napot bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 29.

Pancsika

2013. április 25.

Még régebben vettem egy világos zöldet valami kétszáz forintért, nem igazán értem milyen ötlettől vezérelve, nem tetszik felkenve a színe, egyből lemostam, inkább nem mondom mire emlékeztet....;) Frankenhez jó lesz, majd alkotok belőle valamit.
Viszont a 130-as akcióban sikerült levadásznom egy korallos árnyalatot, sajnos nagyon le volt már mindenhol fosztva a polc, pedig szívesen vettem volna még többfélét.
A korallos színe gyönyörű, könnyű csíkmentesen felvinni, és egy rétegben is nagyon szépen fed, csak a megszokás miatt vittem fel a második réteget. És tényleg gyorsan szárad! A tartósságát önmagában nem tudom, arany csillámos lakkot kentem a körömvégekre, így kitartott simán egy hétig. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.