Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

mili

2013. április 22.

130 ft-ért vettem én is, de már csak 2 szín volt, világos zöld és szürke. 2 napig biztos bírja, utána mindig lemosom. Bánom, hogy mentem hamarabb, amikor több színben volt még!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 22.

Hime

2013. április 18.

Tegnap kentem fel, ma egy pici lejött a körmeimről, de sajnos hozzá szoktam, hogy minden körömlakkom ezt csinálja. A 432-es árnyalat jött velem haza 250 forintért akciósan. Eddig szeretem :)

Edit: Nem szeretem. Tegnap felkentem alap és fedőlakk nélkül, hát borzalmas. Még a leggagyibb noname lakkommal se történt meg az, ami ezzel. Még aznap lejött az egyik körmömről egy kis lakk darab! Mára rengeteg helyen lepattogott, így inkább le is mostam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

krémlulu

2013. április 11.

ez nekem nagyon nem jött be, akár 1, akár 2 réteggel kentem be, borzasztó hamar lepattogzott, ennek ellenére szép színekben kapható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 11.

winnie

2013. április 9.

A hétvégén vettem életemben először, nagyon szép színek voltak a polcon, gondoltam 130 forintot megér. Egy sötétebb, pirosas árnyalatot választottam, de felkenve inkább nagyon sötét rózsaszín beütése van, magyarul az üvegben inkább tűnt pirosnak, de szerencsére ez sem ronda, sőt kifejezetten szép. Most, hogy harmadik napja van a körmömön, kijelenthetem, hogy valóban tartós, nem kopik és nem pattog le egykönnyen. Az jutott eszembe erről a lakkról, hogy a sokkal drágább márkák simán leszerepeltek vele szemben. Nagyon nagy pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 9.

x

2013. április 8.

Köszönöm Nektek a Rossmannos infót! Beszereztem én is egy gyöngyházfehéret, egy mesebeli kékes ezüstöset és egy csillámos pirosat (meg még két másfajta Lovelyt... rámjött :D)

Update: kipróbáltam a kékeset. Kissé kevésbé mesebeli a színe, mint az üvegben, de nem kevésbé szép. És a meglepetés: annyira jól fed, hogy egyetlen réteg elég belőle, és gyorsan is szárad. Tehát nem kell többször végigvárnom a száradási időt. :) Remekül fed az az egy réteg, ilyet még nem is láttam, eddig nagyon tetszik!

Na még egy update: több fényben megnézve mégiscsak mesebeli ez a szín! :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Na még egy update: több fényben megnézve mégiscsak mesebeli ez a szín! :P

dodoos

2013. április 3.

Utálom. Volt egyszer egy rózsaszín és egy szép,zöld árnyalatom,de mindkettőt kidobtam. Tiszta sárga volt a körmöm,miután lemostam őket...Soha többet nem veszek ilyen körömlakkot,inkább beruházok egy drágábbra,hosszútávon jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 3.

borntobe

2013. április 2.

Már régebben is volt több ilyenem, egy "csiganyálas" gyöngyházfehér, és egy francia rózsaszín. Most viszont, hogy minden Lovely lakk 130 Ft (!!!) a Rossmannban, vettem egy barbirózsaszínt, egy metálpirosat, és még vadászok sima átlátszókra frankenekhez alapnak. Aránylag gyorsan száradó ,jól kenhető, egyenletes fedésű lakkok, tartósak, nekem fedő nélkül is 2-3 napig szépen tartották a könnyen felpattogó miss sporty francia lakkos szabadszél részt. Plusz pont, hogy imádom az üveg formáját, és a kupak kövecskéjét is ^^ Csapjatok le rá, amíg van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

KataaBabaa

2013. április 2.

Nekem a kedvenc körömlakkom. Tartós, gyönyörű színei vannak, jól fed, hamar szárad és olcsó. Van belőle több éves lakkom is, és az állaga nem romlott semmit. Tökéletes ilyen körömmániásnak mint én vagyok! :D

szepjulia: köszönöm hogy felhívtad az akcióra a figyelmem! Mosonmagyaróváron is 129ft most, én is gyorsan beszereztem újabb 10 db-ot! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

énvagyokaz0

2013. április 2.

Olcsó, gyönyörű színek, alaplakkal 3-4 napot bír, (fedőlakkot ritkán használok), nekem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

hermannzsuzsa88

2013. április 2.

Most vettem egyet, mert nagyon olcsó. Nagyon szép színekben kapható, és viszonylag tartós is az árához képest. 250 Ft-ért ilyen jót még nem vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.