Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

szepjulia

2013. április 2.

Csajok,
az ÖSSZES Lovely körömlakk a Rossmannban 129 FORINT!!
Veszprémben egész biztosan, de gondolom, hogy máshol is.
Siessetek, nehogy elfogyjon!! Én is vettem 10 darabot, egy kicsit se néztek hülyének, de nem érdekelt, mert ennyi pénzért ez ingyen van :)
Nagyon szeretem, mert tartósak és az árnyalatok közül is van bőven választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Csajok,
az ÖSSZES Lovely körömlakk a Rossmannban 129 FORINT!!
Veszprémben egész biztosan, de gondolom, hogy máshol is.
Nagyon szeretem, mert tartósak és az árnyalatok közül is van bőven választék.

jane79

2013. március 31.

Nagyon szeretem a Lovely lakkokat, ez a Crystal Strenght vonal sajnos nem jött be annyira. Egy átlátszó (amit fedőlakknak használok, és nagyon fényes lesz a fedés) és egy Nr.432 rózsaszínem van. Még nem jöttem rá, hogy az átlátszó lakk miatt bubisodik a manikűröm, vagy más a hibás. A rózsaszín nagyon szép szín, körmön is szépen mutat, bár sajnos nagyon hamar kopik. Attól függetlenül, lehet, hogy még bepróbálkozok más színnel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

allthemakeup

2013. március 30.

Nagyon szeretem ezeket a lakkokat! Van egy gyönyörű türkiz és egy rózsaszín árnyalatom belőlük. Gyorsan szárad, de két réteg kell belőle. A tartóssága megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 30.

ramnaat

2013. március 22.

Nekem rettenetes élmény volt ez a lakk. Egyben lehetett lehúzni a körmeimről. Elenyészően ritkán fordul elő, de kivágtam a kukába. Még szerencse, hogy 300 forintnál nem került többe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

biondi

2013. március 19.

A színek szépek, de nem a legtartósabb, és eléggé folyós, így nem szárad meg egykönnyen. Két réteg minimum kell (nekem egy világoskék van), és nem tart túl sokáig, de mivel olcsó és tényleg jók a színek, néha előkerül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

knoemi88

2013. március 14.

Meg van előlegezve az 5*, mivel nagyon hamar száradt (kb. 5 perc) és szép, fényes két réteg után az eredmény. 250 Ft-ért jött velem, az ára is príma és iszonyat nagy mennyiség. Remélem, nem fog besűrűsödni és hamar kopni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Sica

2013. február 18.

A minap ruháztam be egy rózsaszínbe. Egyelőre imádom, és gondolkodom rajta, hogy más árnyalatban is veszek. A körömvégeken nem tudok nyilatkozni a fedéséről, mert francia manikűrt készítettem vele, tehát az a rész fehérre van festve, de nagyon szép színe van, egyáltalán nem csíkoz, elég jól szárad. 4. nap van fent a körmeimen, SEMMI sérülés nincs a lakkozáson, bár BTGN alap és fedőlakk van alatta, illetve felette. Engem akkor is meggyőzött, mivel eddig még egy körömlakkom sem bírta, még alap és fedőlakkal sem. (takarítás, mosogatás, főzés...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Angelgirl

2013. február 13.

Narancssárgám van ebből. Nagyon szép, élénk színe van, 1 rétegben is tökéletesen fed, nem csíkos. A tartósságát még nem tudom, most festettem ki vele a körmöm :) Eddig kap 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

eo

2013. február 5.

Szintén az átlátszó van meg, amit én fedőlakknak használok, miután a BTGN nagyjából a felénél irtózatosan besűrűsödött. Nos egészen pozitívak a tapasztalataim. Persze nem szárít olyan gyorsan meg olyan keményre, de szép fényt ad a körmöknek és azért úgy érzem, némileg lerövidíti a száradási időt. Nálam ez a besűrűsödés a gyenge pont, borzasztó, hogy mennyi körömlakkal járok így. Na hát vele egészen szépen állunk ezen a téren is. Anyukám is használja, neki is eddig ez a kedvenc átlátszó lakkja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

c.ancsa

2013. február 2.

Nekem egy narancs árnylat van meg. Szép a színe, persze 2 rétegben kell felvinni (mint minden lakkot) Minusz pont, mert lassan szárad! :( Nincs mit túlragozni, az ára kedvező, annyit pedig megér, aki talált magának egy szép színt belőle! :)
Kedves vira.15! Nagyon sokszor tapasztalom, hogy olyan műkörmöket csinálnak amik elgyengítik a körmöt. :( Én is műkörmös vagyok, illetve sminkmester. Nekem közel 10 éve van műkörmöm, 1x volt levéve és semmi baja. Van olyan vendégem, akinek leszedtem és még utána erősebb lett a körme. Azért jön le róla a lakk, a barátoddal ellentétben, mert neked gyenge, hajlik a körmöd, amit a lakk nem feltétlenül vesz fel, így az elválik a körmöd sarkától. Amit persze a műkörömnél nem csinált meg. Aki hozzám jön körömgyengeséggel, annak japán manikűrt szoktam csinálni kúraszerűen és imádják! Nem tudom hol élsz, de ha van lehetőséged próbáld ki! :) Remélem tudtam segíteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.