Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

vira.15

2013. január 10.

Nekem az átlátszó van. Nagyon szeretem. Műkörmöm van, de nagyon gyorsan lenő. Ilyenkor lereszelem, hogy ne kelljen hetente mennem körmöshöz és ezzel az átlátszó lakkal szoktam átfesteni, hogy szép, egészséges fénye legyen. :) 500 Ft.-ért nagyon megéri. :) Mindjárt át is festem vele a körmöm :P

up: Amióta nincs műkörmöm (mert nagyon durván elgyengítette az igazit), rájöttem, nem is olyan jó ez a lakk. Még mindig az átlátszóm van meg. Nem sűrűsödött be, aminek nagyon örültem, de az örömöm hamar alábbhagyott. Egy réteget szoktam kenni (2-t nem lehet, mert brutálisan buborékos lesz) hogy kicsit erősebb legyen a körmöm, ne lehessen olyan könnyen hajlítani, meg ne törjön be olyan könnyen ha valamihez hozzá érek. Valamennyire ez tényleg segít rajta, de nem a legjobb. Sajnos ha valahol feljön a szélén, akkor jön vele együtt a többi is, egybe lejön az egész. Ugyan ezt tapasztaltam az Essence-nél is.
Leteszteltem barátomon is, igaz csak egy körmét engedte :DDDD (színeset már tuti nem engedte volna xDDD) Neki bitang erős körme van, és az övén rajta is maradt, még három hét múlva is panaszkodott, hogy csillivilli a körme. Valószínű, hogy az én gyengusz körmöm lesz a hunyó :\
2 csillagot adok neki, mert műkörömre nagyon jó volt, szép fényt adott neki, az ára nagyon kedvező, természetesen elhasználom, mert kárt nem teszek vele, de nem veszem újra :\ :( Az igazi körmömön is segít valamennyit, de naponta kell lakkoznom, ilyen téren persze jó a 12 ml. Az én gyenge körmeimnek csak géllakk maradt utolsó esélynek, ha csak nem az is elgyengíti....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Pampilla

2013. január 10.

Az árához képest nagyon jó,kiadós is 12 ml,két rétegben elég felkenni.Nekem a mentazöld van meg,most is azt viselem,rajta a Moulin Rouge nagyszemcsés csillámja.Fogok még venni más árnyalatban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Doma

2012. december 12.

Könnyen felvihető, legalább 2 réteg kell belőle, de úgy szépen fed, szinte géles állagú. Egy picit lassan szárad, de tartós- legalábbis a képen látható árnyalatban nekem az volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Sephira

2012. december 12.

Van belőle pár árnyalat, igaz nem olyan nagy a választék színre de néha olyan szép, különleges színeik vannak hogy nem tudom ott hagyni. :)) Van amelyikből 2-t is bespájzoltam, remélem nem száradnak be egy hamar (nem is láttam többé azt a színt amiből 2-t is vettem).
Árnyalatfüggő melyik mennyire fed. A halványabbak általában egy rétegben nem min. 2 rétegben adják ki az üvegben látható színt. Nekem a képen szereplő is megvan (271), igaz nem világos de nem is sötét, közepes de ennek is 2 réteg kell hogy szépen fedjen, szép fényes, tükörfényű enyhén kékes fénnyel, kicsit csíkos.
Van egy sötétebb csillogó rózsaszín (246), meg egy új szerzeményem egy igazi vörösboros színű bordó lakkom (280), egy rétegben szépen fednek, utóbbiba beleszerettem milyen szép őszi szín. :))
Szóval a bordó nagyon szép metálos fényű, egy rétegben kiadja a színét, de nem valami tartós. :(( Már 2. nap kopik a körömvégeknél..Kár érte. Kell rá fedőlakk, majd azzal is tesztelem úgy tartósabb-e.

clau1708

2012. november 27.

nekem egy lilás kékes szinem van. hááááááát.... kell belőle azért 3 réteg mert elég gyengén fed. és nem túl tartós de essence better than gel nails fedőlakkal 5-6 napig birja ugyhogy a szine miatt elég sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Babus

2012. november 23.

Nekem egy gyönyörű rózsaszín árnyalat van meg, egyedül a tartóssága hagy némi kivetnivalót meg hát 2-3 réteg bőven kell belőle.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

somodiedo

2012. november 17.

Szeretem ezt a körömlakkot. Úgy nézem pont ez a szín van meg nekem is, mint amit a kép ábrázol. Tényleg szép fényes, tükörfényű, gyorsan is szárad, valóban a tartóssága lehetne jobb is. De az árához képest jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Domino

2012. november 14.

Egy pirosas-narancssárgás színt vettem belőle. Nagyon szépen fed, könnyű felvinni, akár 1 réteg is elég belőle. (Bár én biztos, ami biztos alapon kettőt felviszek a körmeimre.) Az ára kedvező, és viszonylag gyorsan is szárad. A probléma csak az, hogy sajnos nem túl tartós, nagyjából 2 napot bír úgy, hogy ne kezdjen kopni vagy lepattogni. (Kisebb korrekciókkal ilyenkor azért plusz 1-2 napot még rátudok húzni vele.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

eda

2012. november 5.

Egy érdekes színű, metálos-jellegű lakkom van ebből a típusból, a 345-ös, semmi extra, sem tartósságra, sem száradásra, nem túl meggyőző. Jobb, mint a color mania, de a befutó a moulin rouge széria minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

kalcsicskitti

2012. november 3.

szükségem volt egy átlátszó fedőlakkra és ez épp le volt akciózva így hát megvettem..és egyátalán nem bántam meg :) a francia manikűr eddig nálam 1-2 napot bírt..ezzel az átlátszó lakkal 5-6 nap után mosom le nagyrészt azért mert már meguntam.. egyértelmű ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.