Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

f.andi

2012. október 11.

Nekem sötétpiros van, és lemosás után durván megfogta a körmöm. Eddig nem volt ilyen problémám. Egyébként szépen tartott, nem volt vele más baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Lettix

2012. szeptember 7.

narancssárga és zöld színem van,és nagyon megfogja a körmöket :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

narancssárga és zöld színem van,és nagyon megfogja a körmöket :(

allcatsaregrey

2012. szeptember 4.

Arany és ezüst színűben van meg, az ezüstnek elég erős színe van, az arany viszont nagyon szép. Jó a fedése, de tényleg gyorsan lekopik. Viszont az áráért cserébe elég nagy mennyiséget kapunk (én akciósan vettem meg, de gondolom alapból sem drága).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Marejke

2012. augusztus 30.

jól fed, könnyű felvinni, de gyorsan lepattog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

jól fed, könnyű felvinni, de gyorsan lepattog.

sss sss

2012. augusztus 29.

Nem rossz márka, de gyorsan lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Nem rossz márka, de gyorsan lepattog.

Timótea

2012. augusztus 29.

Nem rossz, bár nincs a kedvenc lakkjaim között... :)
Nekem elég hamar lepattogott..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Nem rossz, bár nincs a kedvenc lakkjaim között... :)
Nekem elég hamar lepattogott..

palmafa

2012. augusztus 24.

az átlátszót szoktam a színes lakk alá és fölé kenni.5-6 napot így simán kibírnak a körmeim :) jó folyós,tehát amikor a szín fölé viszem fel,nem ragad bele és teszi tönkre az alkotásomat.jó az ára,nagy kiszerelés.5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

bobika94

2012. augusztus 18.

Nekem lila van. Nagyon szépen fénylik, elég volt két réteg. Viszonylag hamar szárad :) Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Macska

2012. augusztus 18.

Nekem világosrózsaszín van, de 5 forintot nem ér. Ahhoz, hogy normálisan fedjen, 3 rétegben kell felvinni, csúnyán-buborékosan szárad (már ha megszárad normálisan, mert kínszenvedés kivárni azt az időt, amíg ez megszárad). Pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

rekaaa

2012. augusztus 18.

Szeretem ezeket a körömlakkokat, kár hogy a nap végére lepattogzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Szeretem ezeket a körömlakkokat, kár hogy a nap végére lepattogzik.