Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
blanchee

2012. május 14.

Sosem hittem volna, hogy egy 650ft-os spirálnál mondom azt, hogy ő az igazi! De ő az. Valami eszméletlen szép szempillákat csinál! Dúsít, hosszít, kiemeli a pillákat, fantasztikus! Még a spectacular me-nél is jobban tetszik, pedig eddig az volt a kedvenc. Azt még szeretném hozzátenni, hogy a göndörített keféje miatt sokkal kisebb az esély, hogy összekenem a szemhéjamat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

cat

2012. május 12.

Hosszabbít, göndörít, természetesen szétválasztja a pillákat. Szerintem szuper, a legjobb szempillaspirál funkcióját tekintve, amit valaha vettem. Azonban nekem 8 óra után látszik a szemem alatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

radioaktiva

2012. május 6.

Én is az itteni vélemények hatására vettem, és nem csalódtam. Nagyon mutatós az én kis csoffadt pilláimon is. És hihetetlenül tartós. Elkövettem azt a főben járó bűnt, hogy egy lánybúcsú után full sminkben ájultam be az ágyba és reggel a szempillaspirál ugyanott volt, ahová feltettem. Nem pergett le, nem volt pandamaci-effect, semmi. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 6.

varadi85

2012. május 4.

Én is az itteni vélemények hatására vettem meg, és egyszerűen bámulatos. Szerintem nem volt még szempillaspirálom, ami ilyen szépen ívelte, göndörítette volna a szempilláimat. Nem csomósodik, és szépen szétválasztja a pillákat, az ára meg, pff, az ár-érték aránya verhetetlen ... a legjobb szempillaspirálom ever :)! Tutira újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Lolita

2012. május 2.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és nem csalódtam :). Szépen ível és hosszabít, tényleg jobb jópár több ezres spirálnál. Egyedül a dúsítást hiányolom, ezért mindig ebből teszek fel egy réteget, majd egy másik spirálból. Ennyi pénzért nagyon megéri, szívesen fogom újra vásárolni, ha kifogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Nanaho

2012. április 15.

Nagyon jó kis spirál,még anyumnak volt ilyenje és nála szerettem meg,gondoltam én is beruházok egyre,és teljesen megérte az árát. IMÁDOM :D Érdekes a keféje,először megijedtem hogy jujj de furcsa,a kefe elég festéket visz fel,nem csomósodik a szempillám utána és szépen szét lehet a pillákat vele választani,mindegyikre jut belőle elég.Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Nikolett1990

2012. április 14.

Szuperjó :)) nekem a csomagolása is tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Szuperjó :)) nekem a csomagolása is tetszik :D

esztycske

2012. április 14.

Hát engem is sikerült a bűvkörébe csavarjon ez a spirál! :) Sok újat már nem is tudok mondani, emel, dúsít, hosszabbít, szép a színe, úgyhogy csak ámulok és bámulok...tényleg simán lekörözni nem egy ötszörösébe-hétszeresébe kerülő társát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

micimaci83

2012. április 10.

Annyira meggyőzőek voltak az itteni érvek, hogy hétvégén én is megvettem, és... SZUPER! De tényleg! Az én szempilláimra eddig csak a Masterpiece gyakorolt valami "hatást", ez viszont, kiemel, elválaszt, dúsít... mindezt kb. 600 Forintért? :)
5 csillag-újraveszem-ajánlom!! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

5 csillag-újraveszem-ajánlom!! :) :)

berni88

2012. április 6.

Nem szívesen, de egy kicsit le kell húznom ezt a spirált.
Nekem hosszú és dús pilláim vannak, és ha már sminkelek, akkor szeretném kihangsúlyozni őket.
A vélemények alapján pár hete meg is vettem. Változást nem igen láttam, tény, hogy "göndörített" egy kicsit, de valahogy többre számítottam.
Viszont! (hogy mellette is szóljak) : világos szempillájú lányokon szerintem sokkal jobban érvényesül ez a hatás.
Végeredménybe: nagyon olcsó, viszonylag tartós spirál, de aki extrémebb dologra vágyik annak más után kell néznie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Nem szívesen, de egy kicsit le kell húznom ezt a spirált.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0