Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Morna

2012. április 6.

Tényleg nagyon jó spirál, mindent tud és nagyon baráti az ára is. Kellemesen csalódtam a Lovelyban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

sophia1110

2012. március 20.

A napokban vettem meg a kék színű változatot, és el vagyok ájulva! Hihetetlenül olcsó volt, plussz le volt értékelve, így minimál áron jutottam hozzá egy szuper spirálhoz. Hosszú pilláim lettek és az eredmény tartós volt. Nem irritálta a szememet és nem akartam a nap végén hisztérikusan lemosni, mint a legtöbb spirált, ráadásként nem ragadtak össze a pillák sem. A kiszerelés alapján jó sokáig elég lesz így részemről egyértelműen 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

simini

2012. március 13.

Már első látásra megfogott a sárga csomagolása, imádom. Majd kibontva és kipróbálva sem csalódtam benne! Látványos szép göndör és hosszú pillákat csinál és napokig fent van anélkül, hogy elmaszatolódna. Itt az olcsóság nem megy a minőség rovására! Sokkal jobban teszi a dolgát, mint több ezres ft-os társaik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

DoooRa

2012. március 3.

Ár- érték arányban hiper szuper. Nagyon szeretem a kis tövises keféjét. Nem irritálja a szemem, ha véletlenül helyzet van, ugyanis kontaktlencsés vagyok. Nekem nagyon fontos, hogy ne bántsa a szemet, ha véletlenül bekerül. Nagyon-nagyon ajánlom, és ne ijesszen meg, hogy noname.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Cu2tka-baba

2012. február 28.

Nagyon jó spirál, még ősszel vettem mert az előző Lovely spirálokba is beleszerelmesedtem, és ez is bizonyított. A csomagolása rikító és nem tetszik, de ami a tubusban rejlik bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

kemenysepro

2012. február 4.

Ilyen jó spirálom, még soha nem volt, az egyenes pilláimat szépen íveli. Keféje szilikonos, a festék egész nap a helyén marad. Biztosan újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0