Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás

orsi1293

2016. január 25.

Az itteni vélemények miatt vásároltam meg, szerencsére még éppen azelőtt, hogy kidobtam volna a TheBalm highlighterre négyszer ennyit.
Nagyon széééép!!!! VEDD MEG! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Nagyon széééép!!!! VEDD MEG! :D

peto.kittus

2016. január 19.

Tökéletes gyönyörűség. Ár-érték-minőségben is verhetetlen!! A többit leírták előttem.. énis miattuk vettem meg.. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

r.edina21

2016. január 14.

2 hónapja vagyok büszke tulajdonosa, és azóta is napi szinten használom, ami azt hiszem mindent elmond, erről a kis szépségről.
Lányok, asszonyok vigyázzatok! Mert függőséget okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Lányok, asszonyok vigyázzatok! Mert függőséget okoz.

kreativvarazsblog

2016. január 14.

Azért vettem meg, mert nagyon jókat írtak róla ezért gondoltam kipróbálom és egyáltalán nem csalódtam benne. Hihetetlenül jó és kis mennyiségben is nagyon csillog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

dalmavarga

2015. december 30.

Sok jót hallottam róla így megvettem én is. Nagyon pigmentált, gyönyörű színe és fénye van, könnyű eldolgozni és az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

kissbarbara1990

2015. december 28.

Ezzzz egy filléres kis csoda :) Nem közönséges, hihetetlenül finomra vannak benne őrölve a csillámok. Káprázatosan gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

kulievy

2015. december 12.

Ár érték arány kiváló. Pont annyira fénylik amrnnyire kell. A lovely időről időre kijön 1-1 fantasztikus termékkel. A paletta után ez a második kedvenc termékem ettől a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.

Hayley

2015. december 11.

Nekem a gold árnyalat van meg, és imádom! Amióta megvettem, szinte minden nap ezt használom. Nagyon apró csillámok vannak benne, és nap végéig tart a fénye (igaz, én fixálom a sminkem sminkfixálóval). Az én bőröm inkább sárgás tónusú, mint rózsás, ezért nem feltűnően sárga rajtam, nem tudom, más tónuson hogy mutat. De részemről kihagyhatatlan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

GNóri

2015. december 11.

A silver és a gold árnyalat is megvan. A silvernél kifejtettem, hogy a minőségével elégedett vagyok, tartós és erős színű, viszont a gold nekem kicsit túl sárgás:( Így őt ritkábban használom. Bár most a karácsonyi sminkbe illeni fog:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

vivi.szivi

2015. december 11.

Első highlighterem, de nagyon megszerettem. Tartós és szép apró csillámok vannak benne, nagyon feldobja a sminket:-) lehet nem minden napi használatra van kitalálva, de annyira szerelem első viseletre, hogy nálam napi kellék :D

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk