Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás

mdbeata

2015. december 11.

Akciósan vettem 599 ft-ért, és nagyon szeretem. Por állagú de mégis krémesen puha,nem porzik egyáltalán. apró csillámok vannak benne és szuper tartós . Szerintem elég lesz egy jó darabig de ha elfogy biztos újra veszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Dalmayr

2015. december 8.

Szerintem a highlighter az a termék amire egyáltalán nem gondolnak a drogériás sminkmárkák, nagyon gyér a választék. De szerencsére itt van a lovely kis csodája, mert ez tényleg az. Sok highlighterrel az a bajom, hogy túl nagy csillámok vannak benne, ahelyett, hogy csak fény lenne. Na ez nem ilyen. Tartós, gyönyörű és nagyon olcsó. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Caraa1

2015. november 28.

Annyira imádom*-*. Alig várom, hogy az ezüst társát is beszerezzem. Hihetetlen olcsó, a minőségéhez képest. Pigmentált, krémes és GYÖGYÖRŰ a fénye. Nagyon tartós is, tovább tart mint hittem volna. De hogy említsek valami negatívumot, a csomagolása hihetetlen gatyi. Mondjuk szerintem s termék a lényeg szóval ÖT csillag: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

profectuscat

2015. november 19.

Először az ezüstöt vettem meg, mert valahogy az is a csomagoláson keresztül picit sárgásnak tűnt, gondoltam nem veszek egyből aranyat. Bár tényleg igaz: sárgás bőrtónushoz mindenképp az arany illik, semmi kétvség :) Egyébként minden igaz amit előttem írtak:bőrbe belesimul, tartós, sokáig, nap végéig is fent marad. Ha felitatom a zsírt a fejemről, akkor is ott marad a helyén a fénye. Szerintem nem igazán érdemes ennél többet áldozni highlitherre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Kitty23

2015. november 6.

Nekem nagyon bejön ez a kis termék. A boltba nehéz volt a döntés, de végül az arany szín mellett döntöttem. És milyen jól tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

dorothyy19

2015. október 22.

Még sosem volt highlighterem és pont akciós volt. Alapvetően nem annyira szerettem ezt a márkát mert mindig úgy voltam vele, hogy kicsit "gagyi" aztán mikor kipróbáltam a nude make up kit-jét akkor megváltozott a véleményem. Aztán végül az interneten olvastam erről a highlighterről és láttam hogy akciós ezért megvettem ezt is és a silvert is és egyszerűen imádom őket. Bár inkább ezt a gold színt használom mert ennek picit talán jobban tetszik a színe. Nem is áll szándékomban kipróbálni más hihglightert (és nem is nagyon találok más drogériás termék között olyat ami tetszene), én pozitív véleménnyel vagyok erről a termékről. Szerintem teljesen megéri az árát. Nem kell belőle sokat felvinni, nap végéig tart és nem is fogy gyorsan:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 22.

KlaudiaZs

2015. június 30.

Nincs viszonyítási alapom drágább meg márkásabb highlighterekhez képest, csak ennek a silver változatát használom már hónapok óta, és mivel azt imádom, megvettem ezt is, a melegebb tónusú bőrömhöz (na meg nyár és barnulás) gondoltam ez még szebb lesz, és jól gondoltam. Annyira gyönyörű vele az eredmény, könnyű vele dolgozni és iszonyat tartós is, nap végén is rendesen látszik, visszafogottan csillog, és tényleg látszik az arany meg ezüst közt némi különbség, úgyhogy én nem is vagyok hajlandó ennél többet költeni highlighterre. A kettő ami van szerintem évekig is elég lesz. Az ára pedig a legcsóróbb egyetemistának, mint jómagam is, tökéletes, főleg leárazva.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

tomposlilla

2015. június 11.

Már pár hete használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, tetszik, hogy nem nagyok a csillámok, szépen fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Anita81

2015. május 7.

Elégedett vagyok vele. Szép fénye van és nincs tele csillámokkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

Elégedett vagyok vele. Szép fénye van és nincs tele csillámokkal. :)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk