Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás

rosa.love

2018. december 7.

Megbukott nalam, ez volt rajtam egy fotozason, es meg a vaku fenyenel sem latszik az elkeszult kepeken. Pedig direkt ezert vettem. A doboza is gagyi, el is tort. Az arat megerte mondjuk, elhasznalgattam , de nem nott a szivemhez- es az arcomhoz se, mert felkenes utan fel ora mulva ugyis eltunik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

rebecca12

2018. december 5.

Ugyan sminktermékeknél szeretem a high-end márkákat, annyit jót olvastam errő a highlighterről, hogy gondoltam, kipróbálom. Azóta ez a mindennapi visszafogott highlighterem, ennyi pénzért szerintem mindenkinek megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

mazsolka

2018. december 2.

Nekem a gold változata van meg,és nagyon szeretem.Minden nap használom és viszonylag tartós. Nincsenek benne nagy csillámok.Az ára pedig szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

aesthete

2018. szeptember 26.

Nem tudom az okát, de akárhányszor használtam, mindig viszketett a bőröm tőle és pici pattanásokat okozott. Pedig mást nem változtattam a sminkelés során.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

andrea760730

2018. szeptember 16.

Hétköznapokat tökéletes, olcsó és jó minőségű drogériás viszonylatban. Silver párja is meg van. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

lauraaaa

2018. szeptember 6.

A legesleggjobb highlighter a drogériában. Számomora tökéletes.
Szép fényt ad, nem túl csillámos, nem púderes, nem porzik. Az arany árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

A legesleggjobb highlighter a drogériában. Számomora tökéletes.

Pikvuo

2018. augusztus 16.

A legjobb amit próbáltam. Szép, pont elég highlightot ad. Nagyon olcsó és életem végéig elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

stripedpanda

2018. augusztus 15.

Nagyon szép highlighter, bár kissé csillámos, szóval aki ezt egyáltalán nem szereti, annak nem ajánlanám. Könnyen felvihető, tartós és nagyon lassan fogy, szerintem kb egy életre elég lesz, ár/érték arányban szerintem a legjobb, és könnyen beszerezhető, mindenképp megéri kipróbálni. Akinek esetleg túl csillámos lesz, próbálja meg egy 'fluffy' (fogalmam sincs, hogy van ez magyarul, és azt sem tudom hogy hívják ezt pontosan:D) ecsettel felvinni, és ne legyezőecsettel, úgy természetesebb lesz az eredmény:)
A csomagolását viszont nagyon utálom, de belefér :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

A csomagolását viszont nagyon utálom, de belefér :D

Bubbles

2018. augusztus 15.

Csodás fénye van, tartós és olcsó is. Nincs is más highlighterem, csak ugyanez az ezüst verzióban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

bogcsii

2018. augusztus 7.

iiiimadom🤩 a drágább termékeket is veri siman , egész nap ott marad a helyén, gyönyörű pigmentalt, és nem okoz pattanást! már 3. -at veszem újra és fogom is😋⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk