Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás

Eveln10

2018. augusztus 6.

Nagyon jól építhető, enyhén csillámos, gyönyörű fénnyel. Tökéletes első highlighter lehet kezdő sminkelőknek, de akár örök darabbá is válhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Veronikaa

2018. augusztus 1.

Szuper highlighter, olcsó és könnyen beszerezhető. Az ikonikus theBalm Mary-lou-manizer tokeletes dupeja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

fekdoraa

2018. július 30.

El kellett telnie pár hónapnak mire megkedveltem, de most már rendszeresen használom.
Óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Óvatosan kell vele bánni.

playergirl20

2018. július 29.

Meglepően sokáig elég, már lassan elhasználom az első dobozkámat. Nagyon szeretem, bár nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

BlackVelvet

2018. július 26.

Lehet én csinálok valamit rosszul, de nekem szörnyű. Ez konkrétan csillámpor. Mint amiket általánosban bulikra használtunk, mert akkor még "menő" volt. Ráadásul pereg mindenfelé és elmászik az arcomról. Csak az ára miatt kapja meg egyáltalán a két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

lndnmvlszl

2018. július 19.

Jo highlighter, nem csillamos hanem vizes hatast kelt.
Mindenkepp megeri az arat, sokaig eleg (nekem meg mindig van) pedig en mindig ezt hasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Jo highlighter, nem csillamos hanem vizes hatast kelt.

Brbgi

2018. július 18.

Gyönyörű fénye van. A sminkkészletem állandó darabja. Rengeteget tudnék áradozni erről a termékről. Nem is akarok kipróbálni más highilghtert annyira jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

adrienn9513

2018. július 17.

Nagyon szép fénye van, építhető, szóval vakítani is lehet vele, ha az a cél. :D imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Rita0126

2018. július 17.

Csodálatos : ) annyira szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Csodálatos : ) annyira szép

fannib1

2018. július 16.

Olcsó, szép fénye van, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Olcsó, szép fénye van, hétköznapokra tökéletes.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk