Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás

Dorika06

2018. január 9.

Egy hónapja használom ezt a terméket és teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyönyörűen csillog,igaz,hogy az elején ki kell próbálni,hogy mennyit vigyünk fel,ha nem akarunk annyira csillogni,de ez akkor is minden pénzt megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Orsikaa

2018. január 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és elképesztően jó. Eredetileg ezüstöt szerettem volna, mert hideg színeim vannak, de csak arany volt a boltban, gondoltam, teszek egy próbát, be is jött. Nagyon szép fénye van, elég erős is, de jól be lehet állítani az intenzitását. Az ára kifogástalan, a csomagolása kicsit gyenge, de hát nem a dobozáért vettem :) Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

aniger

2017. december 13.

Első highlighterem. Nyár óta használom, napi rendszerességgel. Nem csalódtam benne. Egyszerűen imádom! Gyönyörű a színe és a fénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

kovacsbia

2017. november 22.

Az egyik legjobb highlighter az RDel Young mellett, nagyon szépen csillog, nem keményedik meg a felülete, így mindig könnyen felvihető. Az ára is fantasztikus, és bár nem próbáltam drága (MAC szintű) highlightereket, de ezután a 2 termék után nincs is rá szükségem, mivel nagyon sokáig ki fognak tartani, és az én elvárásaimnak teljes mértékben megfelelnek. Nem hinném, hogy ezt a dolgot lehet még hova tetézni, így szerintem teljesen felesleges 8-szor ennyi pénzt kiadni egy olyan cuccért, ami ugyanezt hozza. Ennek ellenére egyszer majd, ha nagyon megunom lehet, hogy ki fogom próbálni már csak kíváncsiságból is, hogy mennyivel tud többet egy luxus márka terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

bea654

2017. november 20.

Szép a fénye, viszont tényleg kicsit nagyok benne a csillámok. A fénye a nap végére azért eléggé megfakul. A belső szemzugban szeretem a legjobban használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

aranyiviki

2017. november 17.

Legszívesebben egész testemen használnám, hihetetlenül szeretem!! Gyönyörű fénye van,engem a nagy csillamok sem zavarnak, nem porzik túlságosan,el lehet vele erni "Huda beauty-s" extra Highlighter hatást,de hétköznapi,szolid hatást is. Tartósnak is mondanám,a nap végén is ott virít az orrom hegyen és az arccsontomon,garantáltan újraeszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

neelad

2017. november 14.

Nagyon szép színe van. Ha a megfelelő ecsetet épphogy belemártod, akkor visszafogott, ha jobban akkor ahogy Liryo írta kettővel lejjeb a "holdról is látszik". A nap végére nem sok marad belőle, de még így is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Ez az első highlighter amit próbáltam, így nem tudok mihez viszonyítani, viszont egyszerűen imádom. Hétköznapra is teljesen megállja a helyét, szépen feldobja a sminket és gyönyörűen ragyok, ha fénysugár éri. Talán egy kicsit túl nagy a csillámok mérete, de nem túlságosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

Liryo

2017. november 11.

Ha valaki highlighter és strobing imádó olvassa ezt a hozzászólást akkor annak muszáj kipróbálnia. Eddig kipróbált highlighterek közül az egyik kedvencem, és árban is a legkedvezőbb. Olyan fényt ad az arccsontomnak, hogy szerintem még a holdról is látszik. Ami nem baj legalább is nekem. Előzőleg Catrice arany/pink highlighternek nem volt ilyen fénye és olyan gyorsan el is tűnt az arcomról mihint felkentem és az "kicsit" drágább volt mint ez a kis csoda. Számomra kitart egész napra, kellemes meleg árnyalatot ad az arcomnak és tökéletes télen, nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Rivendell

2017. november 4.

Szép ragyogást ad, és jól építhető, bár az én ízlésemnek túl nagyok benne a csillámok. Lehet szolidan is felvinni, de ha nem fogom vissza magam, akkor az ISS-ről is látni lehet az biztos. Minden nap szívesen használom, ujjal ütögetek fel egy kicsit, és ecsettel elsatírozom, így természetes hatású rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk