Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2018. január 11.

Lelőhely:   Rossmann

Hypoallergén púder az érzékeny, problémás  bőrű személyek számára. Körömvirág kivonatot tartalmaz, mely védi és ápolja a bőrt.  Hosszantartó egészséges, ápolt hatást biztosít akár hosszú órákra is.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Nagyon régen használtam ezt. Nem volt annyira rossz, mert nagyjából fedett, de túl csillogós volt és szerintem a bőröm irritálta, mert jöttek ki ennek a hatására pattanások vagy kisebb kiütések amik nagyon viszkettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

trixyyhprincess

2018. március 11.

Amikor megtaláltam, nagyon megörültem neki, hiszen régóta kerestem már olyan púdert, aminek ilyen sötét a színe, de a Catrice “030 Warm beige” árnyalatánál sosem találtam sötétebbet...Eddig!😍 Egyetlen hátránya, hogy eléggé porzik, ezen kívül semmi baj vele, matt és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Szityike

2017. november 14.

Szerintem is furi illata van... inkább egy régebbi bronzosítómat használom helyette.
Amúgy én nem vettem észre benne semmilyen csillogást... a fedése viszont hagy némi kívánnivaló maga után.
Szóval nekem nem nagyon jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Szóval nekem nem nagyon jött be.

KlaudiaZs

2017. július 30.

Update: Nevetek a leíráson, illetve saját régebbi véleményemen is. Ez engem szörnyen irritált, mindig előjött valami pattanás vagy komedó, ha használtam, rettentő büdös, a csillámok durván nagyok, bár legalább el lehet egyenletesen oszlatni és nem foltos, és tényleg szépen mutat rajtam, de képtelen voltam használni már egy ideje az említett negatívumok miatt. Azóta elajándékoztam, 2 csillag.

A csillámos változatot vettem meg bronzosítani, arccsontot kiemelni, és erre tökéletes, nagyon szeretem, tetszik a hatása most így nyáron a barnult bőrömön. Sokadik a Lovely termékek közül, ami olcsó de nagyon jó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

4dnuh

2017. március 19.

Nagyon csillog és furcsa szaga van, ezeket leszámítva nem olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Nagyon csillog és furcsa szaga van, ezeket leszámítva nem olyan rossz.

Vandabudai

2017. február 5.

Én úgy vettem meg ezt a terméket hogy ez egy highlighter (minek elolvasni ugyebár a címkét), csak beldobtam a kosaramba, láttam hogy arany, bronzos, csillog, biztos szuper lesz, az előző aranyos fényű highlighteremet ugyanis széttörtem és pótolnom kellet, hát, sikerült, szuper szuper, gyönyörű, visszafogott aranyos csillogást ad az arcnak, nem bronzos a színe, szinte alig van színe. Örömködtem, mondom feljövök ide, hogy adjak neki egy jó értékelést, írom be a keresőbe hogy lovely highlighter, de csak nem találom, aztán nagy nehezen felkeltem, hogy megnézzem mi a termék neve, beírom, erre látom hogy egy púder. Púder?!?!??!?!:D Ne már, eskü, ez minden csak nem púder, de még csak bronzer se, mert ahhoz azért brutál lenne, ez egy szép aranyos finishű highlighter :D Szóval ha valaki púdert keres, nem ajánlom, de aki arany highlightert, annak igen!:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

gittagal

2017. január 17.

A barna, arany poros verziós van meg kb 2 éve. Ritkán használom, de egészen jó, nem csillog túlzottan, de szépen bronzosít. Ár-érték arányban tök jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

olin

2017. január 16.

Az essence átlátszó fixáló púderem elfogyott, meg amúgy is kissé fehéres fátylat hagyott az arcomon néha, úgyhogy találomra megvettem ezt, de nagyon szuper, tartósságra, illatra, mindenre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Nicolett022

2016. november 19.

Kicsit féltem a csillámos változattól, mert nem akartam nagyon fénylő fejjel mászkálni, de úgy voltam vele, hogy ha púdernek nem is, bronzosítónak majd jó lesz. Végülis mindennek használom, aminek lehet. Szépen mattít, a csillámok alig láthatóak, a színe is jó. Bronzosítónak is tökéletes, de még szemhéjpúdernek is használtam párszor, mikor csak ez volt nálam. Nyilván van ennél jobb is, de 800-ért egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 19.

doreszka94

2016. november 5.

A csillámos árnyalatot vettem, kicsit sötétebb és bronzosításra szántam. Nagyon szeretem használni, általában a szemhéjamra és a szemöldököm alá is ezt használni, nagyon szépen kiemeli a zöld szememet. Bronzosításra is abszolút megfelel, nagyon szépen hat a kreol bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin