Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nicu

2012. július 29.

Nagyon szerettem, de én sem találok már ilyet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Nagyon szerettem, de én sem találok már ilyet :(

bokihugi

2012. július 26.

Nagyon szerettem, de mint NiDDA is írta, én sem találom már. :(
Nekem még sose fogyott el körömlakk, vagy elajándékoztam, vagy beszáradtak. :)
Azt tapasztaltam, bár kicsit sűrűsödött, de ma sincs semmi bajom az állagával, pedig nem most vettem, szerintem első alkalommal fogyasztok el teljesen egy lakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Nagyon szerettem, de mint NiDDA is írta, én sem találom már. :(
Nekem még sose fogyott el körömlakk, vagy elajándékoztam, vagy beszáradtak. :)

NiDDA

2012. július 22.

Imádtam ezt. Lehet még kapni? Már csak a többi csillámos lakkot látom a megszokott Lovely üvegben, ezeket a nagyokat nem. Emlékszem, még vagy 2 éve, mikor felkentem, nem bírtam nem nézegetni a körmeim, olyan szépek voltak. *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.