Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

bessie

2017. április 20.

Még csak egyszer próbáltam ki, de nagyjából elégedett vagyok a termékkel. Könnyen használható, tartós. Tényleg hidratál, nem szárít, és mint mondtam tartós. Kevés viszont az árnyalata. Amit választottam először azt hittem jó lesz, de felkenve sötétebb lett a bőröm és sárgás. Úgyhogy kipróbálom majd egy világosabbal is mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

albertinablogg

2017. március 14.

Nagyon jó kis alapozó, az ár-érték arányt figyelembe véve. Nekem is könnyű viselet, nem nehezíti el a bőröm. Viszonylag elég jó a fedése, azért a durvább pattikkal vagy kipirosodásokkal már ő sem tud megbirkózni, de azzal nagyon kevés alapozó tud. Szép, egységes, mégis nem maszkhatású az eredmény, lágy selymes csillogással, nem fénylik, nem túl matt, pont jó. Az illatát szeretem, parfümös, intenzív, nekem az is tetszik. A legvilágosabb színt vettem meg, ami még így is eltér egy minimálisan a bőröm árnyalatától, viszont jól eldolgozható, így nem cikis az eredmény. Estig is tart, nem komedogén. Nem indokolt alá hidratáló, mert mióta nem kenem a bőröm, hiába alapozom magam, nem jön ki pattanás, és nem szárad a bőröm. A problémákat nyilvánvalóan a hidratálóm okozta korábban és nem ez az alapozó. Jó kis cucc, pláne ennyi pénzért! Ecsettel szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

bogczi

2017. március 9.

Sárga és sárga, összességében ennyi. Gondoltam 1100 forint nem nagy veszteség, így bedobtam a kosárba. Alapvetően nagyon jó, szépen kenhető, nem fénylik át, nem ragad, viszont olyan borzalmasan sárga vagyok tőle, mint egy túlsült szolis liba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Noncsi1885

2017. január 23.

Ha az árát nézzük akkor nekem megérte, világos bőrűként nem üt el sárgásan az arcomtól, a fedése nem a legtökéletesebb de elmegy az is viszont a bőrömet kicsit sem irritálja, nincs nehéz érzésem tőle ami nagy piros pont és nem is vártam egy ilyen jó árkategóriájú terméktől. Legnagyobb szépséghibája a nyomós része mert már mikor a kupakot lecsavarod akkor folyik mindenhova és ezért csak itthon használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Beu

2017. január 3.

Nagyon megszerettem, nem szárít, de nincs is zsírban tocsogó fejem egy óra után. Olcsó, jó, és a színe tökéletes. Végre a legvilágosabb is sárga tónusú. Illata kicsit erős. Remélem nem tűnik el a polcokról.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Lolychan

2016. december 28.

Én erősen mellényúltam a színével, nekem túl sötét volt, nem is fedett jól, és nem is maradt fent sokáig, így elpasszoltam egy barátnőmnek, akinek viszont bevállt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

itsEffy

2016. december 9.

UPDATE: Ez egyre sárgább! Azt már korábban is észrevettem, hogy oxidálódik, de azt nem, hogy ennyire. Azt hittem a szívemhez kapok, mikor megláttam magamat egy nyilvános helyen, természetes fénynél. Kár érte, mert sikerült a nyári kánikulában is tesztelnem, és teljesen jól bírta. Még ha izzadtam is, nem kenődött el, nem kukacoskodott vagy állt össze. Tartós, bár tény, hogy lehetne könnyedebb is.

Már elég sokféle alapozót kipróbáltam, és nem is rémlik, hogy eddig bármelyikkel is meglettem volna elégedve. Eddig, bár ezt is egy kicsit nehéznek érzem a bőrömön. Előtte az Astor Perfect Stay alapozóját használtam, és hiába a sok pozitív vélemény, nekem az egyáltalán nem vált be, el is morzsoltam pár könnycseppet azért a feleslegesen kidobott 4ezer forintért. Ezek után mindenképp egy olcsóbb alternatívát kerestem, és végül erre esett a választásom. Talán még a legvilágosabb árnyalatot is egy picit sötétnek érzem, de általában púderként - főként a zsíros bőröm miatt - hintőport használok, ami minimálisan világosít. A fedésével megvagyok elégedve, nem varázsol porcelánbőrt, de szerintem egy smink feladata egyébként is a kiegészítés, nem pedig az eltakarás, de a fedésnél számomra sokkal fontosabb a tartósság, ami szintén megállja a helyét. Nem ül bele a pórusokba, nem mászkál el, nem csomósodik, nem lesz tőle foltos az arcom, és ahogy észrevettem, a száraz részeket se emeli ki. Legalábbis nem olyan látványosan. A tubusát kifejezetten szeretem, mivel elég spórolós vagyok, szeretem a műanyag flakonokat a végük felé szétvágni és kierőszakolni belőlük az utolsó cseppeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

HomlokPuszi

2016. december 4.

Általában alapozónál nem spórolok, ezt csak azért vettem le a polcról még nyáron, mert nagyon lebarnultam, ami még sosem fordult elő velem, de nem akartam drágán venni sötét alapozót, mert úgyis egy-két hét és 'kifakulok', és mehetne a kukába. Meglepődtem, hogy milyen jó a fedése, és milyen szépen el lehet dolgozni. Többen is megdicsértek, hogy mennyire ki vagyok simulva :DD Most egy világosabb árnyalatú alapozóval keverem, de ahogy eljutok a Rossmanba veszek egy világosabb árnyalatot is, mert így keverve más márkájú alapozóval közel sem annyira jó a fedése, mint önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

AdriennZsofia

2016. november 30.

Imádom :) Nagyon sokat kipróbáltam előtte, de ez vált be legjobban, elfedi a tág pórusokat és egyenletes lesz az arcbőröm tőle, ugyanakkor nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Oil

2016. november 29.

A nude árnyalat tökéletes az arc színemhez, pedig csak 3 féle árnyalatból lehet választani. Bezzeg a Loreal és társai 10 árnyalata közöl is nagyon-nagyon nehéz eltalálni a megfelelő árnyalatot ami nem oxidálódik, nem csillámos, nem narancsárga, stb.... nekem totál bevált. Nagyon jó az állaga a színe a fedése. Utóbbit el se hittem h egy ilyen márka ennyire jól fed.
A negatívuma h nem szárad meg, tehát egész nap folyamán megfog mindent, ha sokszor érsz az arcodhoz, plussz átfénylik de nem az az izzadós, csúnya,hanem mintha a saját bőröd zsírosodna picit, szóval olyan természetesen fénylik át a bőrön. :)
Már újravettem és ár-érték arányban megérdemli a max pontot!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Már újravettem és ár-érték arányban megérdemli a max pontot!!!!

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Magnesium Stearate, Zinc PCA
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polydecene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethiconol, Panthenol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.