Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Alysse

2016. november 11.

A legvilágosabb porcelain árnyalat van meg és egyszerűen imádom! Pont jó a színe az arcbőrömhöz, kellemes illata van, nem ragad és nem is olyan sűrű, hogy vakolatnak tűnjön. És még az ára is barátságos :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 11.

Sunchi

2016. november 5.

2 árnyalatott is vettem belőle a világosat és caramelt most h barnultam keverem és nagyon szép hatást lehet vele elérni :) árban jó nem kopik nekem legalábbis , pedig izzadok rendesen :) nem okoz pattikat se

up : akárhányszor orrot fujok lejön hiába fixálom puderral :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

up : akárhányszor orrot fujok lejön hiába fixálom puderral :(

Misse25

2016. október 18.

Nekem sajnos nem vált annyira be, mint amennyire reméltem. Engem szárít és olyan fura lesz tőle a bőröm. Vészhelyzetre megtartom, ha elfogy a másik alapozóm, legyen mit gyorsan feldobni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 26.

Augusztus 24.
A legvilágosabb árnyaltot vettem, és milyen jól tettem. Szépen mutat a bőrömön.
Közepes a fedése, de pont ilyenre hajtottam, mert nem szeretnék maszkot viselni, legyen inkább észrevehetetlen a vakolat. :) Természetesnek néz ki, és ez a legfontosabb.
Nem emeli ki a száraz részeket, és nem zsírosítja tovább a zsírtócsákat a homlokom.
Nagyon kedvező volt az ára, azt hiszem 1100 forintért vettem. A kis tubus sokáig elég lesz.
Lovelyban még nem csalódtam.

Szeptember 26.
Több mint egy hónapja használom, de elkezdett erősen szárítani. Rendesen krémezgetem a pofim, de olyan, mint halottnak a csók.
Kezdetben nagyon tetszett, bíztam benne, hogy így is marad, és nem kell jobban kinyitni a pénztárcámat, mert az ára nagyon baráti... Nem így lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Augusztus 24.
A legvilágosabb árnyaltot vettem, és milyen jól tettem. Szépen mutat a bőrömön.
Lovelyban még nem csalódtam.

Szeptember 26.

kittya0413

2016. szeptember 25.

Nagyon szeretem. A legvilágosabb szín van meg belőle és végre ez nem üt el a bőrömtől, nem hat sárgán a rózsaszínes bortonusomhoz. Nem nagy a fedése de nekem elég. Nincs maszkhatása. Nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Doloresz

2016. szeptember 25.

Nekem annyira nem vàlt be.. sajnos nagyon beleül az orromon a porusokba.. :/ pedig színbe és àllagban tökéletes lenne.. ritka az ilyen alapozó ebben az àr kategóriàban..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

sapiviki

2016. szeptember 24.

Nekem nem vált be. A legvilágosabb árnyalata is narancssárgás nekem, fedése gyenge, a pórusaimat kiemeli,és gyorsan kopik,nap végi sminklemosáskor alig van valami a vattakorongon. Pozitívum,hogy könnyen felvihető (sminkszivaccsal,ecsettel is), és nem fullasztó a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Wehler

2016. szeptember 18.

Fedése miatt kedvelem, láthatatlanra el lehet dolgozni, pedig én kézzel szoktam. Tartós.
Utáltam eddig minden alapozót, mert "melege lett a bőrömnek" alattuk, ennél nem tapasztaltam ilyet. Első alapozó, amit gyakran előveszek. Nem tudom átfényesedik-e, nekem csak az orca részem problémás, homlokra, állra nem kenem. Viszooont a Porcelain árnyalat jó nekem, ami meglepő, mert azt hittem az ősz típusommal a Nude kell majd (persze azt vettem meg elsőnek, most ott ül a polcon vár hogy őő hát semmire.
Két nagy bajom van vele: A) Póruseltömítő B) illatos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Két nagy bajom van vele: A) Póruseltömítő B) illatos

Jelizz

2016. szeptember 18.

Sajnos a legvilagosabb arnyalata nekem sargas beutesu, konnyu felvinni. De nem tartos, neheznek erzem a viseleset ,van ennel jobb alapozo is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

bdori

2016. szeptember 10.

Télen kicsit sötét a színe a bőrömhöz, így a nyári hónapokban tudom csak használni. Beleolvad a bőrömbe, nem ragacsos, nekem a száraz részeket sem emeli ki. Az illata kicsit erős, de finom. Kár, hogy nincs világosabb, szeretném télen is használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Magnesium Stearate, Zinc PCA
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polydecene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethiconol, Panthenol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.