Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Rainbow97

2016. augusztus 30.

Csak véletlen bukkantam rá itt krémmánián és a sok jó vélemény miatt vettem meg. :) Nekem nagyon bevált pont jó színben (a legvilágosabb) nekem nem túl folyós az állaga is rendben van, szerintem ennél maradok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Melcsi29

2016. augusztus 28.

A napokban fogyott el az alapozóm. Gondoltam kipróbálom ezt, jókat írtatok itt is róla. Nagyon jó alapozó, színben is megfelelő. A nude árnyalatot vettem, nincs maszk hatása, jól kenhető, nem csomós. Nekem bevált. Ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

doralia29

2016. augusztus 22.

Én régóta ezt használom, nekem nagyon bevált. Nem ragadós, nem nehéz az arcon, a kisebb bőrhibákat is jól elfedi. Könnyen eldolgozható, a tartóssága is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

nicolebunny

2016. augusztus 22.

Drogériás alapozók közül eküszöm, eddig ez a legjobb, pedig nem is gondoltam volna. Eredetileg a Vichy 3d-s alapozóját használom, de sajnos elfogyott, és hirtelen kellett valami alapozó. Sajnos a bőröm ronda korszakát éli, az arcomon több nagy piros pattanás van, illetve a régiek után maradt foltok, amiket csak a Vichy tudott eddig elfedni. Ez az alapozó meglepetést okozott nekem. A fedése erős közepes, nem fedi el a puklijaimat teljesen, de vállalható, emberi formát kölcsönöz a bőrömnek. :) 1000 Ft körül vettem, még többet is megért volna. Tartósságra sem rossz, nem szublimál el pár óra alatt az arcomról, hanem még a munkaidő végén is vállalható, nem is szoktam "renoválni" :) Egy negatívuma, hogy nagyon folyós, szabályosan ömlik kifelé a tubusból, a kupak mindig televan ha lecsavarom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

merchajnalka

2016. június 30.

2016 06 30 UPDATE
Egy fontos dolog kimaradt részemről: sajnos nincs benne SPF, ami ma már lehetne alapkövetelmény - jó ez esetben egy meglehetősen olcsó termékről írok, hogy alapkövetelményeket támasszak vele szembe. De szerencsére kiválóan együttműködik a Eveline 30 faktoros arcra való napvédőmmel.

2016 06 12
A Max Factor állványról tűnnek el a CC krémek (?), az eddigi non plus ultra kencéim. Mivel működő BB-m van, CC-k közül pedig semmi más nem működött rajtam, kénytelen voltam elsősorban új alapozót keresni, méghozzá olyat, amit még sosem próbáltam... Láttam ezt, hogy HD, hm gondoltam, ennek gyorsan utánanézek. Ott helyben elolvastam, ki mit ír. Az én bőrtípusomhoz hasonló hozzászólók jó véleményei miatt beruháztam egyből a porcelain és a nude árnyalatra. Caramel totál kilőve. Meglepően jól teljesít. Kb. 1 hete vettem, azóta minden nap használtam.
Amiért csak 4 csillagot adok, az 1 negatívum:
- a szín - icipicit lehetne rózsaszínesebb, az én bőrtónusomhoz az jobban illene (ahogy a MF CC natural és medium annyira tökéletes volt), de egyáltalán nem vészes vagy feltűnő az eltérés így ettől el is tekinthetek
Viszont jöjjenek a pozitívumok:
- isteni az illata - imádom egyszerűen
- nagyon jó keverhető a 2 szín egymással - nekem jelenleg alap a porcelain és hozzá teszek picit a nudeból, nyáron szerintem jó lesz a nude önmagában, télen pedig a porcelain
- gazdaságos - kézzel remekül eldolgozható, és már egy kisebb mogyorónyi mennyiséggel be tudom fedni az egész arcom
- szépen fed - kisebb bőrhibákat, szem körüli sötét részeket megfelelően elkendőzi, persze rosszabb esetben kell hozzá korrektor
- hidratálóimmal együttműködik - Clinque sárga krém, Nivea Q10 szérumgyöngyök mellett semmi kukacosodás
- nem fullaszt - nem érzem nehéznek az arcomon, pattanásokat sem okozott
- tartós - dolgozom 12 órákat is, esténként a lemosókendőn van belőle maradék
- egységesen kopik - persze az orrfújás, szájtörlés ennek is árt, de ez belefér a napi kopásba
- nem emeli ki a száraz részeket, sőt mintha kicsit hidratálna is - nekem teljesen normál, de felszíni vízhiányos bőröm van, amit a napi megfelelő folyadékbevitel orvosol, szóval nincsenek nagy bőrhibáim
- picit mintha feltöltené az apró ráncokat - mindenesetre nem ül bele, gyűlik össze csomókba, szépen elegyengethető egy kisebb korrektorecsettel
- matt, de természetes fedés - semmi csillogás, nem használok púder sem hozzá
- nagy meleget/párás időt is bírta
- további sminket is elvisel: pirosító, kontúrozás, highlighter szépen megmarad rajta, szemceruza, tus nem csúszkál ide-oda, porfestéket s felveszi
Szeretek hozzáérni az arcomhoz, mikor ezt viselem: selymes és sima. Szeretek reggelente ezzel készülődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

2016 06 30 UPDATE

- matt, de természetes fedés - semmi csillogás, nem használok púder sem hozzá
- nagy meleget/párás időt is bírta

AiNozaki

2016. június 21.

Igazából nem egy csodatermék, de nincs benne nagyon komedogén anyag, és a színe is tökéletes. (A legvilágosabb árnyalat.) Nem mondanám még közepes fedésűnek sem, ezért egy ideig nem is használtam, de aztán megláttam a jelenleg használt alapozóm összetevőit és inkább visszatérek ehhez. Én csak a homlokomon használom, a nap végére sincs bajom vele, persze a homlokom sajnos nagyon gyorsan zsírosodik, de szerencsére az essence átlátszó púdere kitolta ezt az időt 2 órával is, úgyhogy nagyon elégedett vagyok vele. Bár kicsit meg voltam illetődve, mikor először megláttam a drogériában, hogy milyen pici...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

ditte21

2016. június 20.

Már egy ideje használom és nagyon meg vagyok elégedve. A színe tökéletesen egybeolvad a arcbőrömével, nem kelt maszk hatást. Kevés is elég belőle, szépen fed. Nem ül meg a ráncocskákban, gödröcskékben, nem pörkösödik. A pórusokat sem tömíti el, nem okoz pattanásokat. Én használok rá mattító kőpúdert, de e nélkül is matt végeredményt ad, nem fénylik. Remek kis termék, szuper áron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

henriettadh

2016. május 24.

Olcsó árkategóriában az egyik legjobb alapozó! Már a 3. tubust használom belőle. Zsíros bőrre is tökéletes, szépen fedi a (kevésbé durva) bőrhibákat, és tartós is. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

aalexaa

2016. április 22.

Kb két hete vettem, miután felfedeztem, hogy a Rimmel Stay Matte alapozó mennyire szörnyen mutat a bőrömön napfényben. Gyorsan kellett valami, szűkös volt a keret, ez olcsó és rémlett, hogy jók a vélemények róla. Kicsit aggódtam, hogy túl világos lesz a legvilágosabb, de az eggyel sötétebb már annyira sötét, hogy mégis ezt választottam. Jól tettem, tényleg hajlamos picit oxidálódni, szerintem nem vészes, ha szépen el van dolgozva. A fedése nem túl erős, de hétköznapokra pont elég. Könnyű eldolgozni, napfényben sem mutat rosszul, nem természetellenes és nem fullasztó viselni. Az itt olvasottak alapján kapásból fejjel lefelé (azaz kupakkal felfelé) kezdtem tárolni, így nekem egyáltalán nem folyik. Az egyetlen problémám, hogy az extrém zsíros bőröm egész hamar átfényesedik, de nem is ígér szuper mattítást. Púderrel orvosolható, nekem egy hosszabb nap alatt egyszer-kétszer újra kell púdereznem, de ez más alapozóknál sem volt másképp. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, valószínű, hogy újra is veszem.

Update: Sajnos mégsem vált be, nagyon zsírosította a bőrömet, egy másfél órás egyetemi előadást sem bírt ki teljesen. Először azt hittem, az arckrémem a ludas, de miután lecseréltem, ugyanúgy fennállt a probléma, így vettem másik alapozót, amivel sokkal később fényesedtem ki. Ettől függetlenül nem fogom lepontozni, nagyon szuper kis alapozó ez, főleg az árkategóriájában, de nagyon zsíros bőrűeknek nem ajánlanám,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Ria13

2016. április 9.

Alapozó fronton az Estée Lauder Double Wear-je számomra a HG, de nagyon felcsigázott a gondolat, hogy mit tudhat ez a rendkívül olcsó, mégis szinte csupa pozitív értékelést kapott termék. Mielőtt megvettem, azért megnézegettem az összetevőit-köszi, Krémmánia😀- és mivel a Parabenektől én személy szerint nem rettegek ( egyre több érv szól amellett, hogy nem is igazán kell ), plusz tetszett néhány összetevője (halkan mondom, sok megahypolt, méregdrága márka megirigyelhetné, pl.:Retinyl Palmitate/ én igenis szeretem/, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Zinc, Panthenol, stb.)), kemény 800 Ft-ért beruháztam rá Glamour-napok alatt a kis kuponommal😀A Natural ( 2-es ) árnyalat büszke birtokosaként elmondhatom: NAGYON JÓ!!!!Majdnem uolyan a fedése, mint a favoritomnak, talán picit szárítja a bőröm, úgyhogy markánsabb hidratálót küldtem alá, megpróbáltam a DW 2C2-vel, 3C2-vel is keverni: szerintem együtt is jól muzsikálnak.Pár napja tesztelgetem csupán, de ha néhány hét múlva nem csitul a kezdeti lelkesedésem, akkor itt nagyobb beruházások várhatók, kérem tisztelettel😀😀😀😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Magnesium Stearate, Zinc PCA
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polydecene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethiconol, Panthenol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.