Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

profectuscat

2016. március 20.

update: sajnos a felvilágosabb úgy néz ki rajtam, mintha szoliztam volna, egy rakat világosítót kell hozzátennem. Hogy miért? mert oxidálódik!
Hihetetlen szép, matt, bőrbe simuló a finishe. Egyetlen hátrány: A tubust hiába fordítom fejre (tehát hogy ne a kupak legyen alul), úgyis állandóan folyik ki belőle az alapozó. Kötelezővé tenném, hogyha alapozót akar gyártani egy márka, csak nyomós üvegbe teheti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

bokoralexandramaya

2016. február 27.

UP: Hát én ettől is kipattogtam. Nagyon ki vagyok borulva, ugyanis nagyon úgy néz ki, hogy mindentől kipattogok amit csak az arcomra kenek. Mivel valószínűleg a bőröm ilyen érzékeny, nem húzom le teljesen. 3 csillag.

A régebbi verzióját nagyon sokáig használtam a Matt & Fresh-t, imádtam és nagyon sokáig használtam.
Nagyon mérges voltam amikor beszüntették, talán pont ez a lázadás miatt nem vettem meg ezt az újat, ami megjelent helyette.

Próbáltam 2-3 ezres alapozót és 5 ezreset is, de egyik sem vált be, mind pattanásokat okozott és az ára ellenére nem nyújtott sokkal többet.

Tegnapelőtt vettem meg ezt a Lovely alapozót, de egyelőre nagyon tetszik, szép színe van, 2 árnyalatot szoktam keverni, de azt hiszem ennél maradok, ha az elődjéhez hasonlóan ez sem fog pattanásokat okozni.

Jövök majd Updatelni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Jövök majd Updatelni :)

Dius89

2016. február 11.

Egy ideje BB krémet használok csak, de ennyi pénzért beruháztam erre az alapozóra. Meglepően jó fedésű, de azért a pattanásokra szükséges még korrektor. Az én bőröm elég zsíros, ezért ezzel az alapozóval is gyorsan kifényesedett az arcom, hiába a púder :( De ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

SCOFIELD

2016. február 2.

Életem első alapozója, ami tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez (porcelain árnyalat). Fedése elég jó, bár nálam nem nagyon kell elfedni semmit, max 1-1 pattanást. Szép matt a finishe, de nálam azért 1-2 óra után átfénylik. Púderrel viszont elég tartós. Egyetlen hibája az a tubus..hát őszintén szólva nyáron nem tudom hogyan fogom használni, mert ilyen hidegben is néha kifolyik. Mindent összevetve szeretem, és újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

calendula88

2016. január 30.

Remélem sose szüntetik be ennek az alapozónak a gyártását. Eszméletlenül imádom. Nagyon régóta kerestem már számomra megfelelő alapozót és végre pár hónapja megtaláltam. :) Nagyon jó az állaga, picit folyékonyabb(amit én nagyon-nagyon szeretek), tökéletesen el tudom dolgozni akár kézzel is.Nagyon szép a fedése, nincs maszkhatása, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Én 2 árnyalatból keverem ki a nekem megfelelőt.1100 Ft-ért maga a megtestesült tökéletesség ez a termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

lydiadeathtrance

2016. január 9.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg én is. Valóban jó, egy rétegben is jól fed, nem irritál, illata is kellemes. Viszont le kell vonnom 1 csillagot, mivel a legvilágosabb árnyalatot vettem meg (porcelain) és nagyon sötét! A nyakam fehéren virít, az arcomon az alapozó pedig bézs színű! Sajnos ez miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Avanindra

2015. december 29.

Igazából van egy rakat alapozóm. Valószínűleg vásárlási betegségben szenvedek, de annyira jókat írtatok itt róla és még le is volt akciózva, hogy muszáj volt megvennem. :D Nem bántam meg. Nagyon jól fed, maszkhatás nélkül. Én speciel jobban szeretem a hígabb alapozókat, viszont még ez is bőven eldolgozható, annak ellenére, hogy nem annyira folyós. Beleszerettem. Azt hiszem picit pihen a polcomon a Rimmeles alapozó (amit mostanában használok). :D

Update:

Elutaztam itthonról és elfelejtettem magammal vinni a szivacsomat. Kézzel próbáltam felvinni, de nem sikerült túl szépre. Ennek ellenére megvagyok vele elégedve, csak oda kell figyelnem, hogy "mivel" viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Update:

szabo123

2015. december 27.

Fed és nem leszek tőle tele pattanásokkal.Lehetne egy kicsit nagyobb..ezért a -1 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

vikibaba17

2015. december 9.

Már kb. 4x vettem újra és szerintem egy darabig még fogom is! Az árához képest nagyon jól fed nem zsírosodik tőle a bőr nem leszek pattanásos tőle a színe is szuper! Nem feltétlen bulisminhez ajánlanám de hétköznapokra tökéletes! 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Dilos22

2015. november 13.

Az egyik szemhéjtusukat szerettem volna megvenni (ami sajnos nem vált be) de megláttam, kipróbáltam a tesztert és utána már mentem is vele a kasszához. Viszonylag jól fed, közepest mondanék, hétköznapokra jó, a tartóssága átlagos, én szeretem de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Magnesium Stearate, Zinc PCA
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polydecene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethiconol, Panthenol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.