Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

TinkaWeeks

2015. október 9.

Az itt olvasott vélemények lapján vettem meg a héten. A kis tubus nagyon aranyos, szinte már elegánsnak mondanám. A Nude árnyalatot szereztem meg. Összehasonlítottam előtte a Mybelline Affinimat, 16-os, Vanilla Rose árnyalatával, amit rendszeresen használok, ez egy kicsit sötétebb, ami nem baj, mert szerintem a 16-os a túl világos nekem.
Először is: az illata valami eszméletlen finom, én amúgy is szeretem, ha valaminek kellemes az illata. Kicsit sűrűbb, mint a MA, de szépen el lehet dolgozni, nem lesz maszkos hatása, jól illeszkedik a bőrömre. A fedését közepesnek mondanám, bár szerencsére, már nincs nagyon mit elfedni. Az állkapocs-csontomon vannak kisebb pattik, de ezeket szépen fedi, ha pedig nem, akkor megteszi helyette a korrektor. Maybelline Affinimat púdert teszek fel rá. Nap közben átfényesedik T-vonalban, de ezen meg sem lepődök, szóval ezért én pontot nem vonok le. Nap végére sem tűnik el a bőrömről, viszont fog. Ha megtörlöm a homlokom, arcom bárhol, bizony otthagyja a nyomát (mint a MA is), de ez talán az én hibám, mert nem fixálom rendesen.
Még csak két alkalommal használtam, de eddig teljesen meg vagyok elégedve vele. Kíváncsi vagyok a Porcelain árnyalatra, mennyivel világosabb, mert a világos bőrömhöz télen ez sötét lesz, bár még a maybelline sem fogyott el, ezt is csupán kíváncsiságból vettem meg. Ennyi pénzért maximálisan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

rena96

2015. október 1.

Jó kis alapozó :) Porcelain árnyalatot vettem. Először kicsit megijedtem, mert felkenve hirtelen sárgának tűnt, de később valahogy illeszkedett a bőrömhöz. Árához képest nagyon jó, az illata kellemes, fedése is megfelelő nekem. Megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

Mila85

2015. szeptember 26.

Amennyiért vettem és ahogy kinéz vele az arcom, nem tudok mást csak 5 csillag. Ha illatmentes lenne csillagos 5, de szerencsére eddig semmiféle irritációt nem érzek. A legvilágosabb árnyalat nekem pont jó. Kézzel dolgozom el, de nem vagyok benne biztos hogy ez a legjobb módszer rá, ügyeskedni kell hogy szépen elterüljön de a végeredmény hamvas barack baba arc. Kicsit építhető. Viszonylag lassan fényesedik át (időjárás függvénye is), kb 4-5 óra után kell pici púder nekem T vonalra. De nagyon megszerettem, szinte a Missha pc-vel került egy szintre nálam (nekem az a legtökéletesebb már évek óta). Nem ül meg a szem környéken, sőt inkább kicsit feltölt, simít, nem tudom hogy ez a HD technológiának tudható-e be, de azt hiszem ha elfogy újra veszem. Bírja a 8 órás munka napot, még primer nélkül is, de azért persze jobb egy kis fix+ alá fölé. Na szóval én nagyon megszerettem, első számú drogériás alapozó kedvenc, bár nem is nagyon van jelenleg más onnan. A fedése is okés, bár jól állok a pigment foltok halványításában. Totál nem fedi el, de nem is gyér a fedése. Ajánlom, vízhiányosoknak is jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

zsanilia

2015. szeptember 22.

Kellemes csalódás, pedig először féltem megvenni, de milyen jól tettem, hiszen azóta már a 2. tubus végénél járok.
Az állaga folyékony így könnyen eldolgozható, fedése maximum közepes, de amit nem fed el arra való a korrektor ugye. Az illatát is szeretem, engem nem zavar ha egy termék nem illatanyagmentes, sőt.
Tartósnak is mondanám, reggel 6-kor sminkelek és este 6-kor is szinte tökéletes állapotban szokott lenni a sminkem, napi egyszeri újrapúderezéssel.
Szóval mindezeket összevetve egy jó erős 4-est kap, csak azért nem 5 csillag, mert a legvilágosabb porcelain árnyalat sem az az igazán világos szín ami hozzám passzol, de megfelelő eldolgozással ezt is ki lehet küszöbölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Vaniliafelho

2015. augusztus 31.

1100 forintért vettem, és az első próbát nagyon jól bírta. Rettenetes a bőröm néhány ponton, oda a Catrice Camouflage korrektorát tettem fel, majd jött az alapozás ezzel a termékkel. Szépen fed, tartós, nem folyik le, tökéletesen egyezik a bőröm színével, nem tapasztaltam maszkos hatást. Nagyon-nagyon jó alapozó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Mildi81

2015. augusztus 30.

Nagyon szép a fedése,egy kis mattító krémmel meg púderrel akár egész nap bírja.Ennyiért nagyon megéri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Mishil96

2015. július 20.

Amint megláttam megszerettem és nem okozott csalódást!! Ennyi pénzért pedig kész főnyeremény!! Tartós és nagyon szép a fedése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

busa01206

2015. július 1.

Meglepoen jo alapozo, pedig nem fuztem hozza nagy remenyeket. Hofeherke boromhoz is talaltam megfelelo arnyalatot ami pluszpont. Szepen fed, egesz tartos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

klaere

2015. június 20.

csatlakozom; nagyon jól fed, világosabb színben is elérhető, tartós, matt hatású! színnel vigyázni kell, mert ha nem jót választasz eléggé maszkos lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

scene14

2015. június 19.

árához képest nagyon jó alapozó,fed is,tartós is,jelenleg kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

árához képest nagyon jó alapozó,fed is,tartós is,jelenleg kedvenc :)

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Magnesium Stearate, Zinc PCA
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polydecene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethiconol, Panthenol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.