Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   16,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Ezüst csillámos arcpúder az ideális sima, porcelánbőr hatásért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

RozaVonT

2014. február 11.

Akciósan vásároltam meg pedig minden pénzt megér....pedig hjajj de nem fűztem hozzá nagy reményeket :) Holnap még gyorsan beszerzek belőle egy párat tartalékba :) Mindenkinek bátran ajánlom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

kvitta.girl

2014. január 11.

Egyszer ott hagytam, kétszer nem tehettem :) Van púderem szintén lovely,de nyárra való így tél közepén igazán nem ártott pihenni tenni azt,és valami világosabb,"télies" púdert használni,bár elődje se sötét csak nyári hangulatú.
Először is a külseje annyira megfogott,annyira szép és dekoratív ez a púder hogy vonzza a tekintetet a polcokon.
Állaga nagyon finom,nem porzik,és nem is lehet vele nagyon túlzásba esni,ellenben egységes,matt arcbőrt kapunk, délután végén azért frissítettem de általában mindig szoktam mert félek hogy csillog a t-zónám ez nem a púder róvása.
Ezüst csillámokat viszont nem vettem észre bár nem is hiányolom.
Összeségében ár/érték arányban kitünő választás,hatalmas mennyiség, normál-kombinált illetve zsíros bőrre jó választás. Színtől se kell félni hogy nincs palettája,ez nagyon unikum termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Ezüst csillámokat viszont nem vettem észre bár nem is hiányolom.

lovecosmetic

2014. január 5.

Egyszerűen tökéletes ez a púder a pirosítója is megvan :) Fehér a bőröm és az alapozómmal együtt ez a púder fantasztikusat alkot!Teljesen megvagyok vele elégedve!Bevallom őszintén az újdonságok rabja vagyok,főleg azoké amik csillognak.Ez a púder is ezért került a bevásárló kosaramba :),de le a kalappal előtte.A csillogása nem feltűnő,diszkrét és szinte csak a természetes fényét biztosítja az arcbőrömnek.Teljes a hatás,mindenkinek ajánlom,azoknak is akik esetleg félnek a csillogó púder használatától.Maximális pontot kap tőlem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

jzsofi

2014. január 5.

Ezt én is feltöltöttem, de úgy látszik lassú voltam :D hatalmas kedvencem lett ez a púder. Annyira szép, hogy nem bírtam otthagyni az üzletben, de nem csalódtam. Ez a kis cukiság fantasztikusan mattít, a fedése számomra tökéletes. Azért a porcelánbőr hatást ne nagyon várjuk, de az arc színét valóban szépen egységesíti. Vékonyan használva is sokat szépít. Ha sokat használunk belőle, az azért meglátszik. Egyébként nagyszerűen olvad a bőrbe, akinek nincs sok takargatni valója, annak tökéletes lesz. Világosabb bőrre jó a szín, de én egy sötétebb alapozómra használom, így épp annyit világosít, hogy természetes a hatás. Diszkréten csillog. Szeintem zsíros bőrűek jóbarátja, szárazabb bőrtípusnál elképzelhető hogy kelleni fog aláhidratàlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.