Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as limitált téli kollekció

3 színben kapható, homok hatású lakkok: Nr1: arany, Nr2: fehér, Nr3: ezüst.

lehner.a92

2014. február 21.

Az ezüst változatot találtam már csak belőle, a többi sajnos elfogyott mire észbe kaptam, és ezt nagyon sajnálom, mert nagyon szép ez a lakk. Igazi homoklakk hatása van és nagyon különleges. Eddig úgy vettem észre, hogy nagyon tartós is. Ha siettek, még talán találtok valamelyik drogériában belőle! :) Nekem is szerencsém volt, mert 300 Ft-ért sikerült hozzájutnom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

viktoriacsoke

2014. február 21.

Az ezüst változata van meg és nagyon szeretem, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Az ezüst változata van meg és nagyon szeretem, tartós.

Nyuszika_91

2014. február 20.

Ezüstöt és az aranyat sikerült beszereznem, de mindkettőt imádom. Gyorsan szárad, tartós és csoda szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

csodaorszag.inwonderland

2014. február 19.

Egy kezemen megtudom számolni hányszor áltam le a lovely álvány előtt úgy ,hogy vásároltam is de a sok jó vélemény meg győzött ,hogy ez kell nekem is :) éés óriási a szerelem az ezüst egyszerűen gyönyörű és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

orsipanka

2014. február 18.

Nem szoktam Lovely termékeket használni, de amikor megláttam a kollekciót nagyon megtetszett, viszont csak pirosító és púder volt a Rossmannban. Utána kinyomoztam, hogy milyen a körömlakk, de mindenhol elkapkodták és kb a 15. helyen találtam aranyat, majd később ezüstöt. Fehérért is lejártam a lábamat és talán jövő héten megkapom.
Eddig csak az ezüstöt használtam, francia manikűrhöz a körmöm végére. Álomszép, 5*. Hihetetlen, hogy egy ilyen olcsó márka ennyire gyönyörű lakkal jön ki. Két rétegben fed, gyorsan szárad. A tartóssága nem a kiemelkedő, kb 4 nap fedőlakkal, de annyira jók a színek, hogy emiatt nem vonok le csillagot. Lemosni még nem próbáltam.
Aki még szeretne fehéret: a Rossmann katalógusok alján ott az ügyfélszolgálat száma, nekik sírjatok. Én egy bp-i boltba mentem be, ahol kb 2 naponta láttak csalódottan az állvány előtt, és az üzletvezető megígérte, hogy segít: egy mezőtúri Rossmannból érkezik oda a fehérem jövő héten.

Update: Megvan a fehér is, gyönyörű. Ha egyetlen lakkot tarthatnék meg a fiókomból, ez lenne az. Nem az a hófehér szín, amit vártam, kicsit színes a csillámoktól. 3 rétegben még épphogy kilátszik a körömvég, legközelebb fehérebb alaplakkra viszem fel 1 rétegben, hogy ne fogyjon olyan gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

sihaya

2014. február 18.

Sikerült szert tennem az utolsóra, egy ezüstre a szegedi Árkádban, kemény 300 Ft-ra volt leárazva, alig várom hogy kipróbáljam! :)

Up: csillagos ötös. a többiek előttem már mindent elmondtak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Up: csillagos ötös. a többiek előttem már mindent elmondtak :)

Edit87

2014. február 18.

300Ft ért vettem ma az ezüst árnyalatot. Már 2 rétegben szépen fed,és a 2 réteg hipp-hopp megszáradt. Nagyon nagyon tetszik :)

Friss: És még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Friss: És még tartós is.

pinkyke388

2014. február 16.

Mikor először találtam rá erre a kollekcióra, rögtön meg is vettem a fehéret és az aranyat darabonként 599 Ft-ért. Nem sokkal később a leárazások közepette beszereztem az ezüstöt és egy biztonsági tartalákot az aranyból 299 Ft-ért.
A színek gyönyörűek, mondjuk azt meg kell említenem, hogy az arany elég hideg, már-már közelít az ezüsthöz. Egyértelműen téli színek, nyáron, sőt tavasszal és ősszel is a polcomon fognak csücsülni. A kedvenc színem a fehér, de ő elég gyatrán fed, 3-4 réteg is kell belőle, hogy ne látszódjon a körömvég. Ellenbe a többinek elég 2 réteg.
Az ecsete kézre áll könnyű vele dolgozni. Homoklakk mivolta miatt gyorsan szárad. A tartóssága jó, 4-5 napot is kibírt minimális körömvégi kopással, viszont lemosni kínszenvedés.
Akinek a leárazás alkalmával sikerül elcsípni néhány darabot, mindenképpen szerezzen be belőle.
Egyértelműen jár neki az 5 csillag. Türelmetlenül és rengeteg bizalommal várom a Lovely új kollekcióit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

glamoureverything

2014. február 15.

Nekem meg van mind a 3 szín, az ezüst a kedvencem! De mindegyiknek nagyon jó az állaga, gyorsan száradnak, az arany, ezüst 2 rétegben fed, a fehérnek kell a 3.

A YouTube csatornámon megnyerhetitek mind a 3 lakkot, más Lovely termékekkel együtt, nézzetek be: http://www.youtube.com/watch?v=mNHie-UVbiU

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Kardvirág

2014. február 15.

Sajnos a fehérről lemaradtam, de az aranyat és az ezüstöt sikerült beszerezni. Nagyon tetszik mind a kettő. A minőségük a szokásos, könnyű velük dolgozni és a végeredmény tartós lesz. A fehér helyett meg lehet, hogy beszerzem a fehér Golden Rose Holiday-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.