Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as limitált téli kollekció

3 színben kapható, homok hatású lakkok: Nr1: arany, Nr2: fehér, Nr3: ezüst.

keettee

2014. február 13.

Én is 299 Ft-ért szereztem be az ezüst árnyalatút, igazából csak sötét lakkokat használok, de a báli szezonra tökéletes lesz ezüstös rucikhoz :) 2 rétegben már jól fed, hihetetlenül hamar szárad, engem nem zavar, hogy érdes a felülete, talán még tetszik is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

jns.melinda

2014. február 10.

Sokat jártam Szegeden a fehér után, majd szabályos közelharcot vívtam érte. Szemben két lány szintén az állványt pásztázta, de én értem oda hamarabb az utolsó fehérért, majd az az ezüstöt nézegették.. Az ezüst és a nyári homok kiadás nem hozott lázba, esetleg még aranyat keresek. Na de a lakkról: semmi újat nem tudok mondani, csak 5 pontot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Dorotien

2014. február 7.

Olvasva, hogy mindenki mennyit küzdött a lakkok megszerzésért, felkészültem, hogy én is hűlt helyüket találom majd a boltokban. Végre hazamentem vidékre, úgyhogy Pesten nem is próbáltam keresni. Bementem az első Rossmannba, éééés mindháromból volt! A fehérből elhoztam az utolsót, aranyat vettem még, az ezüstöt inkább hagytam, mert még vettem mást is, és nem akartam olyan sok pénzt ott hagyni. Most festettem ki a körmeimet, nagyon szép a színűk, főleg a fehér tetszik. Ezek az első homok-lakkjaim, a tartósságuk remélem jó lesz. Majd az alapján még pontozok, eddig elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

szaboka79

2014. február 2.

Szert tettem a fehérre, tényleg szépecske, bár eddig csak egyszer volt alkalmam használni, akkor is csak 2 rétegben és kellett volna belőle a 3-4... Sajnos nekem a 2. napon már lepattant itt-ott, az alapozó és uv top coat ellenére is, pedig igyekeztem kímélni. Lemosni igen macerás, mint minden sand finisht, pedig elég erős, 98%-os acetonom van... (Plusz egy apró észrevétel: kisgyerekes anyukáknak nem annyira szerencsés, mert a szemcsés felület és a köröm szélei igen csikarnak...)

Update: 2. alkalommal használom, már két napja fent van 3 rétegben és eddig nem pattant le, hurrá! Egy csillag plusz! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

darkbeforestorm

2014. január 29.

én naiv azt hittem csak ezüst van belőle, mert az állványon nem volt más szín. ezek után az összes rossmann-ban vadászni fogok a másik kettőre, mert ez a lakk valami álomszép!! még sosem volt ilyen finishű lakkom, de ha ez ennyire jó, fel fogok halmozni belőle egész készleteket. gyönyörű, nem tudok mást mondani rá, szerelmes vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Battike

2014. január 28.

Update: Te jóóóóóééééggg csajok a fehéééér! A fehééééérrrrrr... Ez valami csodaszéép! Végre megvan :)))))!

Még volt ma is a Pesti Árkádban ezüst meg arany. Az aranyat elhoztam az utsót, de az ezüstből még maradt. Fehéret tud valaki valahol Pesten?
Csillagos ötös a lakknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Csillagos ötös a lakknak!

cslb

2014. január 28.

eredetileg a Rimmel homoklakk aurora árnyalatáért mentem be egy Rossmannba, de csak a másik volt már belőle én meg nem igazán szeretem a lila színt.. gondolkodtam mi tévő legyek mire eszembe jutott, hogy a Lovelynak is dicsérik a homoklakkjait.. átmentem a Lovely pulthoz és mivel már csak ezüst árnyalatban volt.. elhoztam.. és egy szó mint száz nagyon tetszik!! gyönyörűen csillog, 2 rétegben tökéletesen fed, szép ékszere a kacsóimnak :) (fogom keresni még azért a Rimmelt is, plusz szeretném, beszerezni a Lovelytól az arany és a fehér színű homoklakkokat is) 5*! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Hoagirl

2014. január 26.

Mind a három csodaszép színt sikerült megvennem, igaz a fehérre heteken keresztül vadásztam és SEHOL nem volt, egy kis időre meginogtam hogy ez vajon valóban egy létező lakk, vagy csak egy hologram a képzeletemben? A végén már rendesen napi road show-t nyomtam 3-4 Rossmannban... na de kitartásom elnyerte jutalmát amikor pénteken megláttam az utolsó darabot a polcon, ráadásul éppen akciós is volt, nos.... egy röpke pillanatra kihagyott a szívem, komolyan mondom, és tulajdonképpen azonnal megértettem hogy miért volt belőle állandó készlethiány. Este fel is kentem a körmömre, és azóta csak gyönyörködöm megállás nélkül. Elképesztően csodaszép, és most lelkifurkám van hogy a másik két társáról nem áradozom, pedig azok is mesések ám! :) A lelőhely egyébként a 7. kerületben a körút és Barcsay utca sarkán lévő Rossmann volt, lehet hogy még tesznek ki belőle, nem tudom. Gondoltam megemlítem, hátha segítek ezzel esetleg valakinek. :) Természetesen 5 csillag jár neki. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Mona29

2014. január 26.

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Budapesten látott valaki még a Nr. 2-ből eladó példányt? A másik kettőt már sikerült beszereznem és IMÁDOM! :)
Előre is köszi a segítséget! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Előre is köszi a segítséget! :)

bandita

2014. január 24.

Van a szépségnek az a megjelenési formája, aminek láttán összefacsarodik a szívem, elszorul a torkom és szinte el sem hiszem, hogy van ilyen.
Ma ez történt velem, amikor végre a kezemben tartottam a fehér verziót.
Csak néztem, ahogyan szivárványszínben táncoltak a fények a lakk rétegében és eszembe jutott egy régi pillanat, amikor gyémántköves gyűrűt próbáltam fel az ujjamra az érzés kedvéért.
A gyűrű díszes mintái között, az apró kövekből, ahogyan forgattam a fényben, megszületett valami, aminek megfogalmazására nem vagyok képes, mert több ez a jelenség annál, mint amit szavakkal ki lehet fejezni.
Olyan boldog és tökéletes pillanat ez lányok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 24.

Ma ez történt velem, amikor végre a kezemben tartottam a fehér verziót.
Olyan boldog és tökéletes pillanat ez lányok!