Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as limitált téli kollekció

3 színben kapható, homok hatású lakkok: Nr1: arany, Nr2: fehér, Nr3: ezüst.

rekkso

2014. január 24.

Eddig nem érzetem nekem valónak a homok lakkokat, de annyi jót olvastam róluk, hogy végül beadtam a derekam és beruháztam az aranyra és az ezüstre. Imádooom! Már egy vastagabb rétegben megfelelő a fedése, nagyon tartós viszont a lemosása meglepő módon nem olyan rettenet. Egyszerűen nem tudod belekötni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

PAncsi79

2014. január 22.

A Lovely nagyon eltalálta ezeket a homoklakkokat!
Az ezüst és az arany színű van meg, a fehéret még vadászom. AZ arany inkább pezsgő színű, de így is nagyon tetszik.
Nagyon gyorsan száradó, jó minőségű körömlakkok. Lemosni nehéz, de emiatt nem vonok le pontot, hisz nagyon tetszenek ezek a lakkok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

A Lovely nagyon eltalálta ezeket a homoklakkokat!

klauc

2014. január 22.

A fehérre és az aranyra azonnal lecsaptam *.* A fehérből már csak a fele van meg :( egyrészt, mert 4 réteg kell belőle a biztos fedéshez, másrészt mert imádom már vagy ezerszer felkentem és ahh *.* Az arany már 2 rétegben tökéletes és azt is imádom. Kár, hogy csak trendkiadás, igazán berakhatnák az állandó szortimentbe :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

kalmaniki

2014. január 13.

A fehéret sikerült beszereznem. Gyönyörű ez a körömlakk, rengeteg apró fehér csillámot tartalmaz, amik különböző színekben játszanak fény hatására. A fedése hagy némi kivetnivalót maga után, 3 rétegre szükség van a teljes fedés érdekében, viszont villámgyorsan szárad, így ez nem probléma. Nagyon tartós, az én körmeimen 1 hétig szikrázott. Nagyon el lett találva ez a kollekció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Nicu

2014. január 10.

Az ezüst van meg, a fehéret sajnos jó ideje nem találom már sehol. 3-4 napig fenn van kopás nélkül, 2 rétegben jól fed a hosszú körmömön. Az Isana körömlakklemosóval nekem gyorsan lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

miomio

2014. január 8.

A fehéret és az aranyat szereztem be. Nekem az arany lett a szívem csücske, a fehérben túl kicsinek találom a csillámokat. Aki szereti a homok lakkokat azoknak kötelező a beszerzése! Ár- érték arányban tökéletes. Képeket láthattok a blogomon!

Sikerült még két ezüst lakkot találni a helyi Rossmannban, így úgy döntöttem a blogomon nyereményjáték keretében elajándékozok 3 lakkot. Ha valakinek nem sikerült volna beszereznie, bátran jelentkezhet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Wish

2014. január 8.

A fehéret vettem meg, és volt lehetőségem az aranyat is kipróbálni! Gyönyörűek! A homok hatású lakkok közül a narancssárgás árnyalat van meg, ami szebben és jobban fed, de a Snow Dust lakkoknak a színűk szép, különleges és egyedi! Ezekből a lakkokból szükséges a 2 réteg az optimális fedéshez, de gyorsan szárad, úgyhogy ez nem okoz különösebb problémát. Tartósságukkal sincs probléma az átlagos lakkokhoz képest! Sajnálom, hogy csak limitált darabok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Dorcsa

2014. január 7.

Nálunk 2 rossmann van, az egyikből már minden lakkot lefosztottak, le is mondtam róla. Aztán tegnap a másikba vezetett utam és tele volt az állvány o.O.
A fehéret hoztam el, még a szürkén gondolkodtam, de ott hagytam.
Ez a fehér valami gyönyörű. A lovelytól a piros homok lakkjuk van meg, de ahhoz képest szerintem ebben kisebb a "homok" :), nekem jobban bejön ez a változat.
A fehér mindenféleképpen maradhatna az állandó készletben! Kár, hogy karácsonyra nem tudtam még felkenni, legalább a körmökön lett volna egy kis hó effekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

A fehéret hoztam el, még a szürkén gondolkodtam, de ott hagytam.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. január 7.

A fehéret eddig nem találtam sehol, de a másik kettő csodás! Az arany inkább pezsgőszínű és valószínűleg ezért is tetszik annyira. Mind a kettő hozza a korábbi sand lakkok minőségét, gyorsan szárad és tartós. Szép munka volt Lovely :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Umesyan

2014. január 6.

A Jászai Mari rossmannban teli display várja az embereket, tessék lefosztani! ;) Végre sikerült megszereznem a fehéret és egyértelműen szerelmes vagyok! Egy ötperce festettem ki a körmeimet vele és azóta is gyönyörködöm a színében. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de megmondom őszintén, még ha csak egy napig is bírja pattogzás nélkül, ez a csoda akkor is megérdemli az 5*-ot!

Up.: Ahogy megvettem a fehéret, egyből rácupppantam, 2 napig volt azzal kifestve a körmöm, tetszett, imádtam, csak úgy sziporkázott, aztán lemostam. Ezekután az arany színűhöz fordultam, és bevallom, nálam végül magasan felülmúlta a fehéret, csodálatos a színe, szerintem bátran kinevezhetem a jelenlegi kedvenc lakkomnak (pedig aztán van rajta kívül itthon még jópár darab...). Olyannyira bevált nálam, hogy teljes 7 napig volt ékes dísze a körmeimnek! Ez nálam felfoghatatlan hosszúságú idő, tekintve hogy naponta, nagyon maximum kétnaponta festem a körmeimet más színűre, hogy passzoljon az öltözékemhez. Most változott a felállás, a körmeimhez öltöztem, mert nem volt szívem lemosni, csodálatos! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.