Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as limitált téli kollekció

3 színben kapható, homok hatású lakkok: Nr1: arany, Nr2: fehér, Nr3: ezüst.

Natalka

2014. január 5.

A fehéret szereztem be, nagyon izgalmasnak tűnt, h a hófehér lakkban lila és zöld mikrocsillámok vannak. Persze felkenéskor ez nem érvényesül annyira, csak közelről. A tartóssága igazán kiváló, 4-5 napot bírt rajtam. Viszont nekem azok a homoklakkok jönnek be, amik "durvábbak", több nagyobb csillámmal. A fedőképessége is gyenge, hófehér lakkot kenek alá, úgy tökéletes lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

rekag

2014. január 4.

A fehéret vettem meg még karácsony előtt, hogy majd ezt viselem az ünnepekkor, de elfeledkeztem róla. :) Aztán két ünnep között felkentem végre. Nekem ez tetszik eddig legjobban (rimmel aurora, golden rose 54, essence hey nude! van meg) a homoklakkok közül. Igaz kell neki 3 sőt egy negyediket is elbírt volna. Én véletlenül elkezdtem lekenni fedőlakkal, de ez sem változtatott a finishen szerencsére. A 3 réteg is nagyon gyorsan megszáradt és nálam inkább pezsgő színben pompázott. Legközelebb kipróbálom fehér alappal, talán úgy jobban érvényesül a hó-hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

nagyszandi94

2014. január 2.

Az ezüst lakkra csaptam le. Gyönyörű, ünnepek alatt ő csillogott a körmeimen, stílusosan a karácsonyfánkhoz illően :D Gyorsan szárad, tartóssága nekem kb 3-4 nap, két rétegben már szépen fed :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Padlizsán

2013. december 31.

Az ezüst és a fehér jött velem haza , mindkettő gyönyörű :) A többit már elmondták a Többiek.

A Lehel téri Rossmannban ma még a teljes repertoár megvolt, ha valaki még keresi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

bendee91

2013. december 30.

Az arany szint kaptam karacsonyra. Nagyon imadom. Egyszeruen gyonyoru.:)) Tisztara olyan, mint az Isadora Sugar Crush lakkjabol az arany.:) csak olcsobb..tehat eleg jo alternativa, ha vkinek az tetszik.
Mar csak a feheret kene megsuerezenem.*-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Mar csak a feheret kene megsuerezenem.*-*

Szütyő Beauty blog

2013. december 30.

A fehér árnyalatot szereztem be, pedig az ezüstért indultam. Olyan mértékben csodálatos a fehér, hogy képtelen voltam otthagyni. Remekül terül, könnyen kenhető, bár a tartósságával vannak gondjaim, de belefér. Itt írtam róla bővebben, képekkel:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

agica0723

2013. december 30.

A fehéret vettem meg. 3 réteget kentem fel, de azért még 1 -et elbírt volna, de így is szép. 2-3 nap után eléggé elkezdett lepattogni. Sajnos vendégségben voltunk, így nem volt nálam lemosó, ami ott volt, az nem csinált vele semmit(nem tudom milyen lemosó, valami noname cucc), viszont itthon a Rossmann-os gond nélkül leszedte. Szeretném az ezüstöt is megszerezni, remélem lesz még belőle. Nagyon szép az is. Ha Győrben lát valaki valahol ezüstöt, írna ide, hogy hol keressem? Árkádban és a Baross útiban néztem de nem volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Lills

2013. december 30.

A fehéret vettem meg, tudtam, hogy egy rétegben nem fog tökéletesen fedni, egy réteg fehér lakk alá, és meg van oldva. Több rétegben ezt kenve biztony egészben le lehet húzni a körömről, mert nagyon vastag réteget képez. Egyébként tényleg gyönyörű, ahogy megláttam a Rossmannban, muszáj volt megvennem (valahogy nagyon eltalálták ezt a téli kollekciót - máskor eszembe nem jutna Lovely terméket venni).
Amúgy egy halvány kék vagy lila lakkra kenve is gyönyörű, érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

Amúgy egy halvány kék vagy lila lakkra kenve is gyönyörű, érdemes kipróbálni :)

lovelygirl

2013. december 29.

Ezt nagyon eltalálta a Lovely! A fehér van meg, gyönyörű a színe!! Nálam 4. nap kezdett el csak kopni ,úgyhogy tartósnak bizonyult. Könnyű volt felkenni is, jó az ecsete szóval minden tetszik. :D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Sophie92

2013. december 28.

Nekem fehér színben van meg, én nem szeretek 3-4 réteget a körmeimre kenni, ezért inkább egy réteg sima fehér lakkot használok, majd 1-2 réteg ilyet. nagyon szép karácsonyos hatása van, de a száradási idő miatt le kell vonnom egy csillagot :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.