Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as limitált téli kollekció

3 színben kapható, homok hatású lakkok: Nr1: arany, Nr2: fehér, Nr3: ezüst.

olin

2013. december 27.

Érdekes körömlakk (nekem a híres fehér van meg egy elbujtatott Rossmannból :)), és jó, hogy végre a budget-end vonalon is lehet homoklakkokat kapni - de azért hagy kívánnivalót maga után tartósság terén. Száradási ideje átlagos, és tényleg kell 3-4 réteg a szép hatáshoz; viszont emiatt pedig nem bírja 2 napnál tovább alap- és fedőlakkal se. Ráadásul ha elkezd pattogzani, akkor, érdes felülete miatt beleakad könnyen dolgokba, és még tovább hullik.
Lemosni viszont könnyű és agóniamentes. :) Összevetve ár-érték arányban nem rossz, de nem lesz a kedvencem sem.
Aki lemaradt róla se búsuljon, a Nailland kínálatában a Barry M-nek és a Golden Rosenak is van megszólalásig hasonló lakkja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

chatnoirrr

2013. december 24.

Tulajdonképp a fehérért indultam, de ahogy beértem a Rossmannba, csak az ezüstből volt egyetlen egy darab. Kicsit csalódott voltam, de úgy voltam vele, csak nem hagyom már ott. Milyen jól is tettem! Imádom! Tényleg, mint a szikrázó hó, gyönyörű. A felvitele könnyű, a finishe igazi homok. Csodás lesz karácsonyra. A tartósságról és az eltávolítás procedúrájáról még nem tudok nyilatkozni, így egyelőre csillagos ötös! Nagyon szeretném még a fehéret, és talán az aranyat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

ildi74

2013. december 23.

Mindhárom árnyalat megvan. Gyönyörűek.
Az ezüstből, aranyból az én rövid körmeimre elég 2 réteg. A fehérből min. 3 réteg kell, hogy hóhatása legyen (a gyatra fedés ellenére, ez tetszik a legjobban).
A tartósságával meg vagyok elégedve, 3-4 napig bírják (ennyi idő alatt úgyis megunom és lemosom). Gyorsan szárad, az ára is jó. Nálam max. pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 23.

Mindhárom árnyalat megvan. Gyönyörűek.

orchidea8627

2013. december 22.

Minőségben ugyanolyan jó mint a Baltic Sand lakkok. Először "csak" az aranyat és az ezüstöt vettem meg, fehér már (sajnos) nem volt ott ahol voltam. Az arany árnyalatát szuperül eltalálták, nem túl sárga, elegáns arany. az ezüst is gyönyörű, nem ragozom tovább. Aztán láttam képeket a fehérről és eldöntöttem hogy márpedig nekem ez is kell... Kb. 6-7 RM-ban voltam már, sehol semmi... Utolsó elkeseredésemben bementem még egy RM-ba, hátha... és ott várt engem egy utolsó darab a fehérből! :) Gyönyörű a színe, arany, ezüst, zöld és pink irizáló mikroglitterek sziporkáznak benne, az jut róla eszembe amikor hóesésben megyek haza és az utcai fények átvilágítanak a hópelyheken, gyönyörűűű! Még az se zavar hogy ebből az árnyalatból bizony kell a 3-4 réteg mert nagyon áttetsző a fedése, de elnézem neki mert ilyen szépet én még nem láttam!
(Aki esetleg lecsúszott róla annak alternatívaként ajánlom a Golden Rose fehér sand lakkját, árnyalatában nagyon hasonló, csak abban csak sápadt arany csillámok vannak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

godori

2013. december 22.

Az ezüst és az arany van meg. A fedésük két rétegben tökéletes, nagyon gyorsan száradnak és az áruk is jó. Az egyetlen amibe beletudnék kötni az a tartósság, lehetséges, hogy az ünnep előtti nagytakarítás miatt, de már két nap után látszott egy kis kopás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

stenonis

2013. december 22.

Nekem az ezüst van meg, csodaszép :) ultraezüst, csak úgy szikrázik. A rövid körmeimre elég volt két réteg, a száradás egész gyors, még vastagabban felkenve is. Mikrocsillámokkal és aprócska hatszögletű glitterekkel van tömve, viszonylag folyós, de könnyen használható. Lemosni bizonyára egy horror lesz... Ezt most nagyon eltalálta a Lovely, bár a másik két árnyalatot nem láttam élőben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

cicaslany91

2013. december 22.

Két árnyalatban vettem meg, fehérben és ezüstben, 2 rétegben teljesen jól fed az ezüst, a fehérből kell 3-4 réteg. Az áruk sem vészes, 600 Ft-ért vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

cicaslany91

2013. december 19.

Ma vettem meg rögtön két árnyalatban (fehér és ezüst), odavagyok értük :) Az ára sem vészes, 600 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.