Lovely

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LenAdam, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Takaro

2015. június 15.

A nr. 5 (kekes-zoldes) van. Ugyan kifogtam egy selejtes ecsetes darabot, ugyhogy a felkenessel meg kell szenvedni, de ket reget eleg, gyorsan szarad, alap- es fedolakk nelkul szinte azonnal kopik, de azokkal tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

snowyfairy

2015. június 1.

Nekem jobban bejön, mint egy sima homoklakk, nem olyan érdes és könnyebb lemosni. Egy rétegben is jól fed, az árát megérte. A türkiz pont olyan, mintha a tengert és a strand homokját összeházasítanánk, ütős nyári kombó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Messy2214

2015. május 15.

Hiányzik belőle a csillám azért. Egy kék és egy fehér van meg, 3 nap után kezdett pattogni. Tényleg nem túl érdes. A száradása se olyan gyors mint egy rendes homoklakké. Elsőre még a rózsaszint is meg akartam venni,de így hogy kipróbáltam,szerintem marad a boltban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

LenAdam

2015. május 4.

A 6-os árnyalatot vettem meg. Élénk zöld némi sárgás beütéssel, máshogy nem tudom meghatározni a színét. Az üvegben nagyon tetszett. Felkenve már kevésbé, de ez nem a lakk hibája. Mindennapos viseletre teljesen alkalmas, sokkal simább a felülete a megszokott érdes sand lakkokhoz képest. Annyira nem fogott meg ez a lakk, ezért kétlem, hogy másik árnyalatot meg fogok vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 4.