Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: susumoa, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   Rossmann

kitticat

2013. január 4.

egy középkék és egy sötétzöld van, eléggé kemények, vízvonalra nehezen fognak,egyedül az árával vagyok elégedett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

stenonis

2012. május 4.

Én is a feketét birtoklom, de nem vagyok vele különösebben elégedett. Tényleg puha, és a kupakban lévő hegyező se rossz, de... Nem elég fekete, és nem elég tartós, a vízvonalon pedig katasztrófa. Szemhéjpúder alá színes alapnak jó, de másra nem igazán tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Adrienn

2012. január 12.

A fekete szemceruza van meg, amit nagyon szeretek. Pont annyira puha, hogy szépen lehessen vele dolgozni. Igazán fekete szín kapunk már egy húzással is. A vízvonalon is könnyen tudunk vele vonalat húzni.
Viszont sajnos nem tartós, könnyen el lehet maszatolni, dörzsölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Viszont sajnos nem tartós, könnyen el lehet maszatolni, dörzsölni.

szucslia

2011. december 10.

Szájkontúrnak a 36 és a 45-ös van meg, nagyon szeretem... Szerintem megfelelő a keménysége, és szépen lehet vele dolgozni. Olcsón hozzá lehet jutni a Rossmann-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 10.