Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges formula, amely fokozza a szempillák hosszúságát. Jojoba kivonattal dúsított, regenerálja, megerősíti és hidratálja a szempillákat egész napon keresztül, nem tapasztja össze őket és nem kenődik el. A speciálisan kialakított kefe göndöríti, szétválasztja a pillákat, gyönyörű tekintetet eredményezve.

orsikimi

2020. január 5.

Nagyon szép hosszú, dús és ívelt pillákat eredményez! Viszont kicsit hamar besűrűsödik a festék, de ennyi pénzért még így is megéri az eredményért cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Ralph

2019. december 16.

Nagyon szép pillák, nem tapadnak! 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Nagyon szép pillák, nem tapadnak! 5 csillag

kovacsanett43

2019. december 11.

Nagyon szeretem, szép pillákat csinál, hihetetlenül meg is emeli őket, viszont nekem 2-3 óra múlva kenődik, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

stimea

2019. október 16.

Update: Kicsit màs az àllaga,mint volt de ez nem rontott rajta, minden nap ehhez nyúlok (ha nem esik mert akkor waterproofhoz) ès tovàbbra is imàdom, 5* 😍

A lovely spiràljairól nagyon jókat olvastam itt ezèrt egy nap,amikor random nèzelődtem gondoltam megveszem, teszek vele egy póbàt. Elsőre nem nyűgözött le azonban azon kaptam magam,hogy egyre-màsra csak ehhez nyúlok. :) Nekem nem csomósodik ès nem is pereg, este könnyedèn el tudom tàvolítani. Többen kèrdeztèk màr,hogy műszempillàm van-e,amikor ezt viseltem így nàlam 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Reni666

2019. augusztus 24.

Nekem nem a legjobb , sajnos csomósodik.
Nagy a keféje ,sokszor van rajta sok festék amitől összeragad a pillám .
Egyébként nem irritált , és tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Nekem nem a legjobb , sajnos csomósodik.
Nagy a keféje ,sokszor van rajta sok festék amitől összeragad a pillám .
Egyébként nem irritált , és tartós .

Vicus

2019. augusztus 5.

Enyhén csomóssá teszi a szempilláimat, de amúgy nem rossz termék, jól dúsít. Alsó szempilláimat nehéz vele elérni és nekem hajlamos kenődni is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

paranoidcat

2019. július 17.

A legjobb eddigi spirál, ami a kezem ügyébe akadt. Nekem szupertartós, simán kibírja a napot, és gyönyörű, íves, göndör pillákat varázsol. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

kecskesszuszu17

2019. május 11.

Hajlamos kicsit elmászkálni, de nagyon szépen emeli meg a pilláimat, hosszít, dúsít, szép mélyfekete, és csodásan szétválasztja a szempilláimat. Képtelenség vele póklábakat csinálni. Ár-érték arányban abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Andi777

2019. május 5.

Nekem nagyon bejott. Nagyon szep pillakat csinal,hosszit,dusit,szoval mindent amit kell. Egy minusz csillag mert lehetne azert intenzivebb fekete szine a festeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Aleysa

2019. május 2.

Én mérges vagyok rá. A hatása szép, amikor első pár alkalommal használtam, még értettem miért vampire lashes. Amit a szempilláimmal csinál, azzal meg vagyok elégedve, de basszus ne potyogjon már le apró fekete pöttyökben a nap folyamán. Oké, hogy olcsó, de szerintem nem megbocsátható, hogy a szemem alatt köt ki, s minden órában találok darabkákat a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol