Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges formula, amely fokozza a szempillák hosszúságát. Jojoba kivonattal dúsított, regenerálja, megerősíti és hidratálja a szempillákat egész napon keresztül, nem tapasztja össze őket és nem kenődik el. A speciálisan kialakított kefe göndöríti, szétválasztja a pillákat, gyönyörű tekintetet eredményezve.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dea

2018. szeptember 25.

Update:Nagyon bejött, szívesen újravenném :)

Eddig meg vagyok elégedve vele,nagyon szépen szétválasztja a pillákat, nem pereg, majd updatelek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Update:Nagyon bejött, szívesen újravenném :)

Mancsoska

2018. szeptember 9.

Ez a szempillaspirál azt éri el,amit én a Benefit Roller Lash spiráltól elvártam volna. Dúsít, emel, hosszít,tartós,mindezt nagyon kedvező áron. Általában nem szoktak beválni azok a spirálok, amikről mások ódákat zengenek, akár drogériás,akár high-end viszonylatban, de ez a spirál tökéletes. Sajnos nem vízálló, ezért nem mondom, hogy holy grail termék (legalábbis nekem), de nagyon örülök, hogy kipróbáltam, szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Blondie74

2018. szeptember 8.

A szőke, láthatatlan szempilláim hosszúak, dúsak és szépen íveltek lettek. A kefével könnyű dolgozni, nem maszatol, nem tapasztja össze a pillákat, a belső zúgot is könnyen eléri. Ár/érték csillagos 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

fannib1

2018. július 16.

Ár-érték arányban az egyik legjobb spirál. A csomagolása miatt vettem meg, azóta is hű társam. Sokszor újravásároltam már. Szerintem még a márka ikonikus sárga csomagolású darabját is lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

tokyosakura

2018. június 7.

Eredetileg ma nem ezért indultam a Rossmannba, hanem egy szemhéjtusért, de gondoltam megnézem a spirálokat is, mert a jelenlegi, amit nemrég vettem, pénzkidobás volt. Rögtön felfigyeltem a piros tubusra, aztán a nevére. 😀 Aztán amikor a kefét is megláttam...Gondoltam adok neki egy esélyt, és a kosaramban landolt. Konkrétan soha, egyetlen szempillaspiràl se tudta elérni az én rövid és vékony szempilláimból, amit ez tud. Hosszúak, ivesek, nem ragad össze, mintha műszempillát ragasztottak volna fel. Már most imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Vicamici

Korcsoport: >54
2018. május 1.

Nagyon megkedveltem ezt a spirált. Az én pici szempillámból képes volt egy viszonylag hosszú és sűrű pillát varázsolni. Mikor megpillantottam a keféjét kicsit kételkedtem abban, hogy majd jól tudok vele dolgozni, de azonnal sikerült. Szerintem elég tartós, csak a nap végére kezdett kicsit potyogni, de az sem volt vészes. Tegnap kitaláltam, hogy zárásképp egy réteget még felvittem a sárga társából, mert az egyáltalán nem potyogott. Eszméletlen tartós így. A sárga nekem nem csinált ennyire sűrű pillákat, viszont az tartósabb és jól szétválasztja a pillákat. Hihetetlen, hogy ilyen kevés az ára és ennyire szuper. Nálam mindenhogy öt csillagos termék ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 1.

Missmoniq

2018. április 3.

Én nagyon szeretem, látványos (majdhogynem műszempilla hatású) pillákat lehet vele festeni. Szerintem szuper kis spirál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

Saranhuone

2018. március 28.

Ja hogy én ezt még nem értékeltem? :D Egy ideje elkezdtem végigmenni a Lovely spirálokon és legutóbb ez volt a soros. Szép erős fekete, dús, hosszú pillákat csinál és tartós is, szóval vita nélkül kapja az 5-öst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

erika81

2017. december 17.

Kb. 1 hónapja bontottam.
Szép pillákat lehet vele készíteni a kezdetektől, viszont mivel elég nagy a kefe ezért vigyázni kell, mert könnyen kifesthetjük vele a szemhéjunkat is.
Eleinte azt hittem hullik tőle a szempillám, de ez szerencsére elmúlt.
Tartós darab, kell hozzá a kétfázisú lemosó.
Sajnos most már nagyon potyog, így megválok tőle, de ár-érték arányában elég jó spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

Kb. 1 hónapja bontottam.
Eleinte azt hittem hullik tőle a szempillám, de ez szerencsére elmúlt.
Tartós darab, kell hozzá a kétfázisú lemosó.

canaille

2017. december 9.

Borzasztó. Nehéz úgy dolgozni vele, hogy szép legyen a végeredmény, iszonyatosan sok festéket vesz fel. Rétegezni esélytelen. nehezen szárad és könnyen pereg. A legkisebb párára/ködre/izzadásra lemállik. Most dobtam ki, soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol